Prodej zemědělské půdy, Nový Šaldorf-Sedlešovice - Sedlešovice, 7123 m2

Nový Šaldorf-Sedlešovice

1 290 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize
Hypotéka od 6 148 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaNový Šaldorf-Sedlešovice
ID01013
Plocha nemovitosti7123 m2

Origo partneři v Novém Šaldorfu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji ornou půdu o celkové výměře 7.123 m2 nacházející se v okrajové části obce Nový Šaldorf - Sedlešovice.

Pozemek s krásným výhledem na město Znojmo s mírnou svažitostí. Momentálně využíván jako ohrada pro koně, kde je pachtovní smlouva.

Bonitovaná ( BPEJ - 810 ) půdně ekologická jednotka spadá do regionu, který zahrnuje jižní část Dyjskosvrateckého úvalu, Pavlovské vrchy, Dolnomoravský úval a jeho rozšíření je totožné s rozšířením velmi teplé černozemní půdy.

Pro více informací se na mne neváhejte obrátit.

Budu se těšit na prohlídce!

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Novém Šaldorfu.