Prodej zahrady, Dětmarovice, 814 m2

Dětmarovice

495 000 Kč
/za nemovitost
cena je včetně provize a právních služeb RK
Hypotéka od 2 359 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaDětmarovice
ID829810
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti814 m2

Origo partneři v Dětmarovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Nabízíme Vám k prodeji zahradu 814m2 v os.vlastnictví v klidné části Dětmarovice-Glembovec s výbornou dostupností. Zahrada je umístěna na klidném místě sousedící s lesem je to nádherné prostředí plné zeleně, daleko od velkoměsta-(Karviná 6km, Ostrava 30km), kde máte klid, relax a pohodu. Příjezd po městské komunikaci. Přímo na zahradě je vodovodní řád smvak a el. Zahrada je zastavitelná a má vydané povolení ke stavbě menší budovy do 25m2 spolu s kontejnerem a připravena k úpravám a realizaci. Zahrada zatím není oplocena(na novém majiteli) a je s vlastním přístupem. Na prodej jsou 2 zahrady vedle sebe, nabízí se možnost dokoupit dalších 826 m2. .

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Dětmarovicích.