Prodej pozemku pro bydlení, Tehov, Pod Hůrou, 1096 m2

Pod Hůrou, Tehov

8 975 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize, právního servisu a poplatků
Hypotéka od 42 772 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPod Hůrou, Tehov
IDR519185
Plocha nemovitosti1096 m2
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Tehově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nabízím k prodeji atraktivní pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi na velmi pěkném místě v obci Tehov u Říčan, Praha-východ..

Pozemek 1.096 m2 obdélníkového půdorysu a stranách cca 29 x 38 m, je umístěný v mírném západním svahu na J-Z okraji obce Tehov. Je bez trvalých porostů, zatravněný a udržovaný. Oplocení je po celém obvodu provedeno drátěným pletivem. Vjezd je dvoukřídlou ocelovou brankou přímo z místní asfaltové komunikace, která je neprůjezdná (slepá). Po celé této straně ulice se nacházejí pouze čtyři parcely, z toho dvě krajní jsou zastavěné v řadě rodinnými domy.

K pozemku jsou přivedené veškeré IS, (voda, elektrická energie, plyn, kanalizace splašková i dešťová). V J-Z cípu pozemku je zděná přípojka pro plyn a elektřinu.

Obec Tehov je obec se nachází necelých dvacet kilometrů od hranice Prahy a čtyři kilometry od města Říčany. Žije v ní přibližně 1 100 obyvatel. Je zde základní a mateřská škola. V obci je autobusová zastávka, kterou projíždí linka Pražské integrované dopravy.

Pokud hledáte pozemek s hezkým výhledem do krajiny v atraktivní klidné lokalitě, pak neváhejte a kontaktujte mne.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Tehově.