Prodej pozemku pro bydlení, Brandýsek, 738 m2

Brandýsek

4 899 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 23 347 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBrandýsek
ID7165
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti738 m2
Elektřina120V, 230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Brandýsku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Pokud sníte o poklidném bydlení v krásném prostředí s pohodovými sousedy, se skvělou vybaveností obce a dopravní dostupností do okolí, tak mám pro Vás báječné řešení a věřím že toto místo si opravdu zamilujete.
Kompletně zasíťovaný pozemek o celkové výměře 738 m2, je určen k výstavbě rodinného domu s koeficientem zastavěnosti max. 50% z celkové výměry. Dle územního plánu lze pozemek využít k výstavbě rodinného domu o jednom podzemním podlaží, dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví.
Přidanou hodnotou pozemku, je již vypracovaný kompletní projekt na novostavbu rodinného domu a to velmi oblíbeného typu Bungalow, s velmi úspornou energetickou hodnotou B, se zastavěnou plochou 124,61 m2 a o užitné ploše krásných 77,75 m2.
Veškeré sítě - elektro, plyn, voda a kanalizace se nachází přímo na pozemku a je k nim vypracován podrobný projekt o jejich rozvodu a připojení.
Velkou výhodou je, že k pozemku je příjezd řešen po nové obecní již zpevněné asfaltové cestě.
Pozemek se nachází v poklidné části obce Brandýsek, který leží 6 km severovýchodně od Kladna a žije zde přibližně 2100 obyvatel. Mezi pamětihodnosti patří mým prostřednictvím prodaná kulturní památka ČR a dominanta obce jedna z posledních dochovaných těžních věží na Kladensku dolu Michael. Obec disponuje vším, co ke spokojenému životu potřebujete jako je mateřská a základní škola do 9 třídy, obchody se smíšeným zbožím a jinými potřebami, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko s lékárnou, dětská hřiště a sportoviště, záchranná stanice pro divoká zvířata a Vodní park Čabárna. Je nutno také ocenit vynikající dopravní dostupnost, vlak - Kralupy nad Vltavou, Kladno - Praha, autobusové spojení na trasách Kladno, Praha, Slaný a Kralupy nad Vltavou a v poslední řadě 3 km vzdálený exit D7 vedoucí do Prahy či na sever Čech.
V rámci koupě zajistím realizaci stavby za exkluzivně nejvýhodnější cenu včetně financování a pojištění Vaší nové nemovitosti. Pokud Vás tento pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Sdělim Vám podrobnější informace a můžeme se na toto výjimečné místo společně podívat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brandýsku.