Prodej chaty, Bojanovice, 48 m2

Bojanovice

5 500 000 Kč
/za nemovitost
Cena je včetně provize RK
Hypotéka od 26 211 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaBojanovice
ID830043
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná48 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti4715 m2
Balkon

Origo partneři v Bojanovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Hledáte krásné a klidné místo pro svojí vysněnou chatu? Nabízíme k prodeji zděnou chatu o zastavěné ploše 48 m2 s pozemkem 4687 m2, který se nachází v obci Bojanovice nad trampskými osadami v údolí řeky Kocáby. Jedná se o rovinatý pozemek, na jedinečném místě u lesa, kde si můžete užívat naprosté soukromí a krásu okolních lesů. Pozemek je celý oplocený a jsou na něm zavedeny, čtyři bazény na užitkovou vodu.
Na pozemku jsou vybudovány dvě studny, z toho jedna kopaná a druhá vrtaná. Chata je podsklepená elektřina je také zavedena. Podle aktuálního územního plánu je pozemek veden jako rekreační při zastavitelnosti 15%.
Jste na klidném místě a jen za 30 min v centru Prahy.
V okolí se nachází golfový park Líšnice nebo také krásný Spálený mlýn. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám povíme více informací na osobní schůzce.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Bojanovicích.