Prodej restaurace, Rajnochovice, 230 m2

Rajnochovice

6 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 30 977 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRajnochovice
ID1771
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná230 m2
VybavenoAno
Typ objektuPatrový
Plocha budovy549 m2
Plocha nemovitosti549 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníLokální plynové
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Rajnochovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Říká se, že zdejší povětří je stejně čisté, jako horský vzduch v Tatrách nebo v Alpách. Hovoříme o Rajnochovicích, obci, ležící v podhůří Hostýnských vrchů. Tím nejcennějším, co Rajnochovice nabízejí, je krásná příroda, horské louky střídané hustými lesy, studánky s vodou, kterou můžete bez obav pít, desítky kilometrů turistických tras přímo vybízejí k návštěvě.
V obci Rajnochovice nabízíme rekonstruovaný objekt, který je v tuto chvíli využíván jako restaurace a certifikovaná pěstitelská pálenice. Pálenici lze využívat také samostatně. Restaurace má samostatný vstup, kde je výčepní bar a v zadní části vybavená kuchyně. K dispozici jsou toalety, dětský koutek a kanceláře se skladovými prostory. Objekt je napojen na elektřinu, plyn, vodovodní řád a odpadní jímku.
V podkroví objektu naleznete možnost k vybudování penzionu.
Do přírody můžete vyrazit pěšky, na kole či na koni. Přímo v Rajnochovicích najdete stáje, které nabízejí vyjížďky na koních. Lesní cesty a široké pěšiny využijí cykloturisté, územím procházejí trasy vhodné zejména pro horská kola. Troják je znám především díky zázemí pro lyžaře a cykloturistiku. Jsou tu dva vleky, restaurace a hotel s celoročním provozem. Vydáme-li se po hřebení na stranu opačnou, můžeme dojít či dojet (na kole i na lyžích) až na Tesák. Tesák je významným střediskem turistiky, cykloturistiky a zimních sportů uprostřed Hostýnských vrchů. Jsou zde restaurace s celoročním provozem. Pro milovníky lyžování jsou v zimním období připraveny tři vleky a množství běžeckých tratí.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Rajnochovicích.