Prodej zemědělského objektu, Horní Pěna - Malíkov nad Nežárkou, 1400 m2

Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou

1 350 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 434 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHorní Pěna, Malíkov nad Nežárkou
ID830455
StavbaCihlová
Stav objektuŠpatný
Plocha užitná1400 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní

Origo partneři v Horní Pěně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Představujeme Vám prodej zemědělského objektu o zastavěné ploše 1548 m2 v obci Malíkov nad Nežárkou. Budova je napojena na el. proud, vlastní vrtanou studnu a kanalizace svedena do trativodu. V současné době je využití těchto prostor pro chov drůbeže. Vybavené napájení vody pomocí kapaček a od tří násypek rozveden řetězový dávkování granulí. Objekt stojí na cizím pozemku a je tak vázán nájemní smlouvou. V ceně nájmu je také 6045 m2 manipulační plochy. Pro více informací volejte makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských objektů v Horní Pěně.