Prodej chaty, Pardubice - Nové Jesenčany, 353 m2

Pardubice, Nové Jesenčany

865 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 4 122 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPardubice, Nové Jesenčany
ID830658
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná353 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti353 m2

Origo partneři v Pardubicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej chaty se zahradou v Pardubicích, v části Nové Jesenčany.
Nemovitost se skládá z parcely s celkovou plochou 353 m2, z níž 346 m2 činí rozloha zahrady a zbylých 7 m2 tvoří chatka s jednou místností a jedním malým sklepem.
Nemovitost, která je vhodná k rekreaci, se nachází v jižní části města Pardubice ve vyhledávané zahrádkářské kolonii, kam se pohodlně dostanete na kole, autem, které lze zaparkovat v prostorách kolonie, nebo MHD, jejíž nejbližší zastávka je situována 10 min. chůzí.
Chata není připojena k elektřině, ani ke kanalizaci, ovšem pro všechny zahrádkáře je k dispozici studna s pitnou vodou na společném místě v rámci kolonie.
Pokud hledáte místo, kde strávíte tuto letní sezónu víkendy nebo všední odpoledne, pak tato nemovitost může být tím pravým. Kromě již zmíněného zde naleznete pohodu, klid, přátelské prostředí nebo odreagování se manuální prací na zahrádce.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Pardubicích.