Prodej rodinného domu, Jivno, 198 m2

Jivno

14 600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 69 579 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaJivno
ID828233
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná198 m2
VybavenoNe
Druh objektuRohový
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1059 m2

Origo partneři v Jivnu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně pro Vás uvádíme do prodeje rodinný dům o dispozici 8+kk v malebné jihočeské vesnici Jivno, jen na skok od centra Českých Budějovic.
Díky své železobetonové konstrukci a zateplení (250 mm polystyrenu zvenku) jsou zde mimořádně nízké náklady na vytápění, které je řešeno plynovým kotlem. V celém 1. NP a všech třech koupelnách je nataženo podlahové topení. Všechna okna, vyjma střešních, jsou trojskla. V největší místnosti ve 2. NP je příprava na wellness, ale jako hlavní ložnice by měla obrovské kouzlo, tak byla donedávna také využívána, viz foto.
Díky své variabilitě nabízí dům širokou škálu možností, např. se dá rozdělit až na 3 byty, wellness se dá vybudovat jak ve 2. NP, tak i v garáži, a to zejména díky dostatku parkovacího místa před domem.
Užitná plocha činí 198 m² + garáž a terasa 75 m², celková plocha je tedy 273 m². Zahrada okolo domu má výměru 909 m². Krytý bazén je bez výhřevu, ale s přípravou na tepelné čerpadlo vzduch-vzduch.
Pro více informací nás kontaktujte.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Jivnu.