Prodej rodinného domu, Dambořice, U Hřiště, 210 m2

U Hřiště, Dambořice

4 200 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 20 016 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaU Hřiště, Dambořice
ID830444
StavbaCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná210 m2
VybavenoNe
Druh objektuV bloku
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti391 m2

Origo partneři v Dambořicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme rozestavěný rodinný dům se zahradou a nádhernou vyhlídkou do kraje, nacházející se v malebné obci Dambořice.

Jedná se o hrubou stavbu rodinného domu o třech podlaží tj., 1PP - garáže, dále 1.NP - přízemí a 2.NP - podkroví. Budova stojí u asfaltové komunikace s IS připojením na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu.

V obci je veškerá infrastruktura, škola, školka, lékař, obchody a restaurace. Výhodou rozestavěného domu je to, že si nový vlastník může dům vybavit, dle vlastních představ.


V případě zájmu o prohlídku, volejte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dambořicích.