Prodej bytu 2+kk, České Budějovice - České Budějovice 2, Ant. Barcala, 63 m2

Ant. Barcala, České Budějovice 2

3 980 000 Kč
/za nemovitost
Cena k jednání
Hypotéka od 18 968 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaAnt. Barcala, České Budějovice 2
ID7364
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná63 m2
Patro1. z 3
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha63 m2
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
KomunikaceBetonová, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabídka bytových prostor v bytovém komplexu na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, s možností na adaptaci zděného bytu o dispozici 2KK a výměře 64m2
Prostory jsou umístěny v patře bytového komplexu přístupného z terasy a mají vlastní samostatný vchod, kterým se vstupuje do chodby, ze které se dále pokračuje do dvou velkých místností, z nichž má každá své sociální zázemí a jsou navzájem propojeny. Výměry mají 30,79m2 a 33,04 m2 a jsou vedeny jako dvě samostatné jednotky a každá má svůj list vlastnictví.
Momentálně probíhá vyklízení a drobné opravy, po jejichž ukončení zaktualizujeme fotodokumentaci.
Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým topením, k dispozici jsou umyvadla a toalety, v případě využití k bydlení je možnost vybudovat v zázemí malé koupelny. V místě je dostatečný počet bezplatných parkovacích míst a veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD, obchody a nedaleká zalesněná plocha.
Výhodou jsou nízké měsíční náklady na provoz a energie, které v současné době činí souhrnem 3 000,- Kč měsíčně. Více informací u makléře zakázky, na koupi je možno využít financování hypotékou, se kterou rádi poradíme.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!