Síť Realit.cz

O realitní kanceláři

E-mail info@sitrealit.cz 24735515
Telefon +420 252 549 403 DIČ CZ24735515
Mobil +420 604 777 744 Ulice Škroupovo náměstí 3
Fax Město 130 00 Praha 3
Web www.sitrealit.cz PSČ

Nalezeno nemovitostí 35 - Nalezeno makléřů: 69

Mapa

Seznam nemovitostí

Prodej bytu 1+kk, 30 m2, Praha Prodej bytu 1+kk, 30 m2, Praha 2 290 000 CZK Prodej bytu 2+1, 54 m2, Brno Prodej bytu 2+1, 54 m2, Brno 2 610 000 CZK Prodej bytu 2+1, 56 m2, Brno Prodej bytu 2+1, 56 m2, Brno 3 920 000 CZK Prodej bytu 2+1, 60 m2, Opava Prodej bytu 2+1, 60 m2, Opava Info u RK Prodej bytu 3+1, 112 m2, Praha Prodej bytu 3+1, 112 m2, Praha 5 213 000 CZK Prodej bytu 3+1, 72 m2, Praha Prodej bytu 3+1, 72 m2, Praha 4 950 000 CZK Prodej bytu 3+kk, 119 m2, Praha Prodej bytu 3+kk, 119 m2, Praha 7 490 000 CZK Prodej bytu 3+kk, 78 m2, Jinočany Prodej bytu 3+kk, 78 m2, Jinočany 4 100 000 CZK Prodej bytu 3+kk, 78 m2, Praha Prodej bytu 3+kk, 78 m2, Praha 4 100 000 CZK Prodej bytu 4+1, 91 m2, Praha Prodej bytu 4+1, 91 m2, Praha 3 999 000 CZK Prodej bytu 4+1, 93 m2, Opava Prodej bytu 4+1, 93 m2, Opava Info u RK Prodej pozemku pro bydlení, 1662 m2, Panenské Břežany Prodej pozemku pro bydlení, 1662 ... 2 149 000 CZK Prodej rodinného domu, 150 m2, Nová Ves Prodej rodinného domu, 150 m2, ... 2 500 000 CZK Prodej rodinného domu, 180 m2, Luboměř Prodej rodinného domu, 180 m2, ... 550 000 CZK Prodej rodinného domu, 240 m2, Brněnec Prodej rodinného domu, 240 m2, ... 990 000 CZK Prodej rodinného domu, 244 m2, Praha Prodej rodinného domu, 244 m2, ... 8 500 000 CZK Prodej vily, 975 m2, Dolní Břežany Prodej vily, 975 m2, Dolní Břežany 60 000 000 CZK Prodej výrobní haly, 1992 m2, Kolín Prodej výrobní haly, 1992 m2, Kolín Info u RK Pronájem - komerční - ostatní, 10551 m2, Dobříč Pronájem - komerční - ostatní, ... Info u RK Pronájem bytu 1+1, 33 m2, Brno Pronájem bytu 1+1, 33 m2, Brno 8 616 CZK Pronájem bytu 1+kk, 43 m2, Praha Pronájem bytu 1+kk, 43 m2, Praha 11 000 CZK Pronájem bytu 2+1, 61 m2, Praha Pronájem bytu 2+1, 61 m2, Praha 16 000 CZK Pronájem bytu 2+kk, 45 m2, Praha Pronájem bytu 2+kk, 45 m2, Praha 21 500 CZK Pronájem bytu 2+kk, 51 m2, Praha Pronájem bytu 2+kk, 51 m2, Praha 14 000 CZK Pronájem bytu 2+kk, 65 m2, Praha Pronájem bytu 2+kk, 65 m2, Praha 16 000 CZK Pronájem bytu 3+1, 106 m2, Praha Pronájem bytu 3+1, 106 m2, Praha 27 500 CZK Pronájem bytu 4+1, 131 m2, Praha Pronájem bytu 4+1, 131 m2, Praha 21 000 CZK Pronájem garsoniéry, 28 m2, Praha Pronájem garsoniéry, 28 m2, Praha 8 050 CZK Pronájem kanceláře, 104 m2, Praha Pronájem kanceláře, 104 m2, Praha 36 251 CZK Pronájem obchodních prostor, 104 m2, Brno Pronájem obchodních prostor, 104 ... 16 033 CZK Pronájem obchodních prostor, 290 m2, Brno Pronájem obchodních prostor, 290 ... 15 900 CZK Pronájem obchodních prostor, 700 m2, Vyškov Pronájem obchodních prostor, 700 ... 50 000 CZK Pronájem restaurace, 132 m2, Praha Pronájem restaurace, 132 m2, Praha 42 000 CZK Pronájem restaurace, 419 m2, Praha Pronájem restaurace, 419 m2, Praha 85 000 CZK Pronájem skladu, 1451 m2, Brno Pronájem skladu, 1451 m2, Brno 850 CZK

Seznam makléřů

Miroslav Kotala E : kotala@sitrealit.cz
M : +420 733 101 717
Andrea Sechterová E : sechterova@sitrealit.cz
M : +420 733 166 556
Petra Piechová E : piechova@sitrealit.cz
M : +420 722 910 980
Radek Šnirc E : snirc@sitrealit.cz
M : +420 608 979 359
Miroslav Vuong E : vuong@sitrealit.cz
M : +420 778 081 001
Oddělení prodejů E : prodej@sitrealit.cz
T : +420 737 444 399
M : +420 604 777 744
Michal Preisler E : preisler@sitrealit.cz
M : +420 734 222 987
Petra Jedličková E : jedlickova@sitrealit.cz
M : +420 722 910 555
Martin Štefančík E : stefancik@sitrealit.cz
M : +420 603 427 073
Dominik Toman E : toman@sitrealit.cz
M : +420 774 486 186
Miroslava Vobořilová E : voborilova@sitrealit.cz
M : +420 723 720 512
Jiří Kaman E : kaman@sitrealit.cz
M : +420 734 693 055
Jitka Fungačová E : fungacova@sitrealit.cz
M : +420 727 808 975
Diana Paarová E : paarova@sitrealit.cz
M : +420 603 859 631
Marek Pechatý E : pechaty@sitrealit.cz
M : +420 725 005 635
Zora Čiháková E : cihakova@sitrealit.cz
M : +420 602 965 925
Rostislav Zajíc E : zajic@sitrealit.cz
M : +420 724 134 050
David Fleischer E : fleischer@sitrealit.cz
M : +420 777 087 069
René Dlouhá E : dlouha@sitrealit.cz
M : +420 602 527 324
Ondřej Nevlud E : nevlud@sitrealit.cz
M : +420 721 257 544
Ivana Braunová E : braunova@sitrealit.cz
T : +420 608 774 271
Antonín Svoboda E : svoboda@sitrealit.cz
T : +420 722 910 800
Admin eBRÁNA E : support@ebrana.cz
T : +420 777 123 123
Petr Slezák E : slezak@sitrealit.cz
T : +420 603 561 870
Miroslav Kotala E : kotala@sitrealit.cz
T : +420 604 898 955
Pronájmy Praha E : pronajmy@sitrealit.cz
T : +420 602 449 161
Alois Chlustina E : chlustina@seznam.cz
T : +420 773 373 373
Miloš Novotný E : novotny@kostelecncl.cz
T : +420 605 296 522
Prodeje Praha E : prodeje@sitrealit.cz
T : +420 737 444 399
Jitka Novotná E : novotna@sitrealit.cz
T : +420 732 922 977
Robert Zich E : zich@sitrealit.cz
T : +420 737 357 243
Vladislav Boháč E : bohac@sitrealit.cz
T : +420 608 606 449
Pavel Zolich E : zolich@sitrealit.cz
T : +420 734 699 921
Martina Bejdlová E : bejdlova@sitrealit.cz
T : +420 775 519 699
Alena Hůrová E : hurova@mouder.cz
T : +420 734 491 521
Veronika Hanělová E : hanelova@sitrealit.cz
T : +420 736 292 526
Andrea Lisoňková E : lisonkova@sitrealit.cz
M : +420 603 303 477
Ariel Sehnal E : sehnal@sitrealit.cz
M : +420 722 910 800
Vladislav Boháč E : bohac@sitrealit.cz
T : +420 608 606 449
Dana Černá E : cerna@sitrealit.cz
T : +420 724 704 007
Daniel Piech E : piech@sitrealit.cz
M : +420 604 777 744
Diana Kotalová E : kotalova@sitrealit.cz
M : +420 733 101 717
Gabriela Svobodová E : svobodova@sitrealit.cz
M : +420 603 269 151
Alena Hůrová E : hurova@mouder.cz
T : +420 734 491 521
Alois Chlustina E : chlustina@seznam.cz
T : +420 773 373 373
Jiří Houfek E : houfek@sitrealit.cz
M : +420 731 893 398
Kateřina Crnadaková E : crnadakova@sitrealit.cz
T : +420 605 253 711
M : +420 605 260 736
Marek Pongó E : pongo@sitrealit.cz
M : +420 725 005 635
Martina Kratochvílová E : kratochvilova@sitrealit.cz
M : +420 603 859 631
Jitka Novotná E : novotna@sitrealit.cz
T : +420 732 922 977
Miloš Novotný E : novotny@kostelecncl.cz
T : +420 605 296 522
Petr Bohatý E : bohaty@sitrealit.cz
M : +420 602 449 161
Petra Výborná E : vyborna@sitrealit.cz
M : +420 727 840 444
Daniel Piech E : piech@sitrealit.cz
T : +420 604 777 744
Petra Piechová E : piechova@sitrealit.cz
T : +420 737 444 399
Petr Pokorný E : pokorny@sitrealit.cz
T : +420 604 777 744
Radim Lapáček E : lapacek@sitrealit.cz
M : +420 722 910 550
Roman Kvasnica E : kvasnica@sitrealit.cz
M : +420 604 964 166
Jiří Shameti E : jiri.shameti@gmail.com
T : +420 602 293 072
Rostislav Zajíc E : drazby@uradexekutora.cz
T : +420 724 134 050
Robert Zich E : zich@sitrealit.cz
T : +420 737 357 243
TOPlist