Reprezentativní, zcela zrekonstruované kanceláře 1000m2. Možnost až 5000m2, Ostrava Vítkovice

Cena 150 Kč
za m2/měsíc , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka neplatíte provizi RK
Adresa Na Obvodu, Ostrava
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 180296
ID zakázky J016K
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Skeletová
Umístění Sídliště
Plocha pozemku (m2) 1000
Plocha zastavěná (m2) 1000
Plocha užitná (m2) 1000
Plocha kanceláře (m2) 1000
Plocha obchodní (m2) 1000
Plocha sklad (m2) 1000
Topení Ústřední dálkové

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Neplaťte provizi RK, kontaktujte přímo zástupce majitele.Jedná se o prostory v budově Centrum Vítkovice sestávající z administrativní budovy, budovy výpočetní techniky, společenského domu, budovy regeneračního centra, garáží a pozemků s parkovišti.

Administrativní budova je 9-ti patrová. Z prostoru přízemí je přístup do budovy výpočetní techniky, dále do jídelny, kde se denně vydávají obědy pro zaměstnance firem sídlících v budově. V přízemí je vstupní vestibul s halou a recepcí, kde recepční službu zabezpečuje bezpečnostní agentura. Od 1. do 9. patra jsou umístěny kanceláře, přístupné z centrální chodby, na které jsou umístěna sociální zařízení. Jednotlivá patra jsou propojena schodištěm a dvěma výtahy.

Ve společenském domě lze pořádat různé kulturní či konferenční akce, neboť má vybudováno veškeré zázemí pro pořádání takovýchto akcí a disponuje jedním z největších sálů v Ostravě.

V areálu je dostatek parkovacích míst určených pro nájemce budovy. Areál se nachází v blízkosti vlakového nádraží Ostrava-Vítkovice, v jižní části Ostravy – Vítkovic.

Administrativní budova tvoří významnou stavební dominantu okolí a komunikačně je velmi snadno dostupná z páteřních komunikací Rudná a Místecká. Budova je dobře dostupná i MHD. Budova je cca 3 min. cesty autem od sjezdu z dálnice D 1. Kanceláře 20m2- 3000m2. Volné po domluvě.
Kanceláře Ostrava k pronájmu

Mapa

TOPlist