Prodej rodinného domu, 740 m2, Brno

Cena 5 400 000 Kč
za nemovitost
Poznámka cena uvedena včetně provize
Adresa Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 162848
ID zakázky 108825
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 949
Plocha zastavěná (m2) 891
Plocha užitná (m2) 740
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Okres Brno-město, Kníničky. Prodej rekreačního objektu ve vyhledávané lokalitě Brněnské přehrady. Objekt je delší dobu neobývaný a je určen k rekonstr. V ceně hlavní budova, 4x chata, vlastní pozemek.
Zavedená klientela, jak rodinná, tak i firemní, využívala objekt pro letní i zimní dovolené a firemní akce. Středisko je vhodné k využítí i pro pořádání outdorových akcí, potravinářská výroba, rodinné bydlení, ubytování atd. Jedná se o mimořádnou příležitost pro podnikatele v oblasti rekreačních aktivit. Nemovitost byla vybudována v roce 1969 a 1982 jako školící areál s centrální stravovací budovou. Nemovitost je tvořena hlavním objektem s jídelnou a sociálním zařízením, chatovým objektem, situovaným na ploché střeše hlavního objektu a dvěma dvojicemi chat, situovanými volně v terénu. Dále pozemky s venkovními úpravami. Nemovitost je napojena na inženýrské sítě, obecní vodovod, kanalizaci /velká jímka/ a elektřinu 230/400 V s odběrem až 180 Ampérů.
Hlavní budova: místnost pro kuchyni, bar spojený s velkou jídelnou, byt pro správce s WC a sprchou, klubovna, 3x WC a sprchy, sauna, další místnost. Na střeše je velká terasa, na které se nachází chata pro 6 osob s francouzským oknem na terasu, WC s koupelnou, 2 pokoje. Vytápění celé budovy: akumulační kamna na 400 V, každá koupelna vlastní bojler, sauna napojena na 400 V, velký septik před hlavní budovou. Budovu lze přebudovat na bydlení, možnost ubytování, lehké výroby, rekreace atd.
Chatky: 4x chatka každá pro 6 osob kompletně vybavena kuchyňkou, WC, koupelna a dva pokoje. Dvě chatky podsklepeny. Každá z chatek napojena na elektřinu 230/400 V; akumulační kamna, bojler, voda.
Hlavní budova i chatky jsou na vlastním pozemku. Příjezdová cesta zpevněná až k hlavní budově. Pěkné a klidné místo.
Průkaz energetické náročnosti budovy: G Rodinné domy Brno-Kníničky na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist