RD 5+1 i podnik. objekt v Horních Heřmanicích okr. Ústí nad Orlicí

Cena 509 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 509 000,- až 696 000,-
Adresa Horní Heřmanice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 138227
ID zakázky A000287
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dům je včetně pozemku umístěn ve stráni nad silnicí procházející obcí ve směru Štíty - Letohrad. V obci žije cca 500 obyvatel o průměrném věku 40 let. Cca 5 km jsou Štíty, 10 km Lanškroun. V obci je mateřská škola i I. stupeň základní školy, lékař, pošta, obchod. Spojení s okolím je autobusem.
Ve střední části pozemku je zhotovena terasa na kterou je vstup z obydlené části domu. Na druhé straně silnice protéká potok. Budova je bývalou školou. Tomu odpovídají i místnosti uvnitř. Poloha budovy ve svahu určuje i postupné zvětšování ploch jednotlivých podlaží. Jsou zde tři podlaží a každé z nich má svůj samostatný vstup zvenčí. Uvnitř budovy jsou podlaží propojená schodištěm.
Dole v prvním podlaží (61m2) je vystavěna především nová prodejna určena k prodeji moravských vín (27 m2). Jedná se o místnost napodobující vinný sklípek. Na podlaze je dlažba, klenba z cihel a zadní čelo z kamene. V tomto podlaží je i sklep. Vstup je přímo z ulice.
Ve druhém podlaží (192 m2) je především obytná část. Je zde situován byt o velikosti 5+1. Z toho dvě místnosti nejsou obývány. Součástí je i koupelna se sprchovým koutem a WC. Tyto jsou funkční ale v přestavbě. Z tohoto podlaží je výstup na terasu a zahradu.
Ve třetím podlaží (254 m2) je 6 místností a přístavek. Jsou nyní využívány pro podnikatelskou činnost. Do tohoto podlaží je rovněž přímý vstup ze zadní části.
K této nemovitosti přináleží ještě dvě budovy cca 300 m za budovou. Jedná se o bývalé drůbežárny. Jedna v ucházejícím, druhá ve špatném stavu k demolici. Majitelem je předjednána možnost odkoupení pozemků u těchto budou pokud nový majitel bude mít potřebu.Budova je zděná, omítnutá. Část omítek je již poškozená. Střecha je pokryta eternitovými šablonami i plechem. Okapy jsou již nefunkční.Topení v místnostech je řešeno pomocí elektrických akumulaček a lokálními kamny na pevná paliva.V místě je příjem TV signálu, mobilní operátoři i wifi internetové připojení.Okolí lze využít pro sportovní a rekreační účely celoročně. Jsou zde lesy. kopce a v blízkosti i několik vleků s nočním provozem - např. i areál v Čenkovicích.Jedná se o velikou budovu, kterou lze využít mnoha způsoby. Její určení je jako objekt k bydlení. Ale pro tento účel je využívána jen menší část. Zbytek je využíván pro podnikání. Nabízí se tedy možnost přestavby na několik nájemních bytových jednotek, úpravy na penzion s veškerým zázemím i úprava na kompletně podnikatelský objekt. Objekt je v současnosti plně využíván a bude po prodeji uvolněn. Komerční objekty Horní Heřmanice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist