Prodej rodinného domu, 197 m2, Uhřice

Cena 953 510 Kč
za nemovitost , bez poplatků
Poznámka bez poplatků
Adresa Uhřice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 179031
ID zakázky N/RSB/14376/14
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Špatný
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 2270
Plocha užitná (m2) 197
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem prodeje je řadový zděný rodinný dům Uhřice č.p. 35, zemědělská stavba, 2 studny, zemní sklep a pozemky zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 70 (781 m2) a St. 71 (458 m2) a pozemek parc. č. 81, zahrada (1.031 m2), celkem 2.270 m2 v katastrálním území Uhřice.
Uhřice jsou malou zemědělskou obcí s 230 obyvateli v předhůří Orlovické vrchoviny, severovýchodním směrem od města Bučovice.
Budova č.p. 35 na pozemku p.č. St. 70 je jednopodlažní, nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a dvorním křídlem, v řadové zástavbě rodinných domů, vnitřní, propojení do dvorní části krytým průjezdem a vjezdová tříkřídlá vrata. 1. NP obsahuje průjezd a skladová prostory, vstup do půdního prostoru, chodby, kuchyně, 3 pokoje, verandu, koupelnu a samostatné WC. Zastavěná plocha budovy je 197 m2. Neobytné podkroví přístupné dřevěným schodištěm je využívané jako skladovací prostor v minimálním rozsahu. Příjezd k budově je od zpevněné veřejné asfaltové komunikace. Před objektem je umístěna zastávka autobusu.
Dům je v současné době napojený jen na veřejný rozvod elektřiny a plynová přípojka je na fasádě bez plynoměru a rozvodu. Voda je ze studny, splašky jsou svedeny do jímky ve dvorní části. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva. Celkový stav je podprůměrný.
Zemědělská stavba bez č.p./č.e. na pozemku p.č. St. 70 je situována ve dvorní části za budovou č.p. 35 (při pohledu z ulice vlevo). Objekt (původně chlévy) je nepodsklepený, přízemní s neobytným podkrovím a sedlovou střechou, je částečně poškozen. Je využíván jako skladovací prostor. Zastavěná plocha budovy je 72 m2. Napojena pouze elektroinstalace.
Studna kopaná, skružená betonovými skružemi o průměru 1 m s dvoudílným betonovým poklopem je za zemědělskou budovou. Rok pořízení do r. 1950. Hloubka 5 m, čerpadlo umístěno v objektu bydlení.
Jímací studna kopaná, skružená betonovými skružemi s dvoudílným betonovým poklopem je ve dvorní části. Rok pořízení do r. 1950. Hloubka 5 m, bez čerpadla. Slouží k případnému snižování spodní vody ve dvorní části.
Zemní sklep se nachází za zemědělskou stavbou, částečně zapuštěný pod úroveň terénu. Rozměry 10 x 3 m.
Venkovní úpravy: zpevněné plochy a komunikace, kanalizační jímka, oplocení pozemku včetně dvoru, kovová branka, trvalé porosty. Rodinné domy Uhřice na prodej

Mapa

TOPlist