Pronájem výrobní haly, 15000 m2, Králův Dvůr

Cena 15 Kč
za m2/měsíc
Poznámka cena včetně právního servisu a provize RK
Adresa Králův Dvůr
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 269813
ID zakázky 3215
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Výroba
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 15000
Plocha zastavěná (m2) 10
Plocha užitná (m2) 15000
Doprava Vlak, Dálnice
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Komerční plochy v uzavřeném areálu v Králově Dvoře. Nabízíme k pronájmu 3 velmi kvalitní komerční plochy k různému využití v uzavřeném 24 hod. hlídaném areálu se zajištěním prvky EZC a napojením na PCO /soukr. bezpeč. agentura/ s vjezdem pro kamiony i další těžkou techniku.
1, oplocená, dále dělitelná zátěžová asfaltová plocha o ploše cca 5 500 m2 určená pro parkování /i dlouhodobé /osobních vozů, stavební-středně těžké techniky ap. Dále je možnost umístění mobilních skladů, buněk ap. + nakládka/vykládka kamionů. Je zde také možnost napojení železniční vlečky. Na ploše je svod do ORL tzn. Lapol - odlučovač ropných látek. Areál je také vybaven kamerovým systémem, osvětlením, perimetrickou ochranou plotu a 24 hod. strážným se psem. Cena : 15 kč/m2/měs. + DPH.
2, plochu na parkování na 10 kamionů. Cena: 1 250 kč za PKW / měsíc + DPH.
3, plochu o rozloze 8 000 m2 na uskladnění např. zhutněného sypkého materiálu, panelů a jiných stavebních hmot ap. nebo rovněž na zaparkování kamionů. Cena pro materiály : 7 kč/m2/měs. Dále je možné zajistit v areálu tyto služby : ubytování řidičů, pronájem kanceláří, pronájem VZV k překládání vozidel a evidenci vozidel a osob. Prostory areálu jsou pojištěny.
Vzdálenosti: D5-cca 1,5 km, Praha Zličín cca 23 km, želez. zastávka Králův Dvůr 3 min., bus stop - Beroun, Plzeň, Zdice v dosahu. Výrobní prostory Králův Dvůr k pronájmu

Mapa

TOPlist