Pronájem skladu, 848 m2, Olomouc

Cena 1 100 Kč
za m2/rok , + provize RK , k jednání
Poznámka cena je stanovena individuálně po dohodě, info v RK, + provize, cena k jednání
Adresa Železniční, Olomouc
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 315749
ID zakázky 00487
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Panelová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 848
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme pronájem haly po rekonstrukci v půdorysu označené C1 a oplocenky v části haly D1, tyto prostory jsou připraveny k okamžitému využití,
Hala C1 je po rekonstrukci, nová podlaha, vymalování, samostatný přívod s měřením elektřiny 400A, dále do haly vede plynová přípojka pro vytápění, topení je řešeno dvěma plynovými topidly typ Sahara.Přístup je sekčními vraty 3,5x3 m průjezdem přes haly D a menší dveře 2x1,5m vedou do administrativní části, šaten. Prostory jsou určeny pro skladování, montáž, opravy nebo lehkou výrobu. Možno osadit i jeřáb v hale je jeřábová dráha.
Hala C1 696 m2 (36x19,5m) oplocenka 152 m2 (15x10m) oba prostory spolu sousedí
Celý areál je střežen 24 hod vrátní službou a kamerovým systémem. Areál se nachází v části Olomouce s velmi dobrou dopravní obslužností cca 3 km do centra města, cca 5 km na dálnici D1. Celá reál je oplocen, zajištěna 24 hodinová vrátní služba.
Možnosti stravování v kantýně asi 200m od skladu, nebo dovoz jídel přímo do skladu, v okruhu 2 km, restaurace.
Pokud máte jakékoliv volejte RK.
Hall for rent after reconstruction, plan labeled C1 and fences in the part of hall D1, these spaces are ready for immediate use.
Hall C1 is renovated, new flooring, painting, separate supply of electricity metering 400A, gas connection for heating leading into the hall.The entry is via sectional door 3,5x3 m by transit through the halls D and smaller door 2x1.5 m which leads into the administrative part and cloakrooms. Spaces are designed for storage, assembly, repair and light manufacturing. And can be fitted with a crane in the hall crane runway.
Hall C1 696 m2 (36x19,5m) fenced 152 m2 (15x10) both spaces are next to each other.
The entire complex is guarded 24 hours by porter service and CCTV. The complex is located in the city of Olomouc with very good transport connections, about 3 km from the city center, about 5 km on the highway D1. Dining options at the cafeteria, about 200m from the warehouse area. Do not miss this offer and contact us. Sklady Olomouc k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist