Pronájem skladu, 1175 m2, Horní Bříza

Cena 39 950 Kč
za měsíc
Poznámka cena včetně právního servisu
Adresa Tovární, Horní Bříza
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 247606
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 1175
Parkování

Makléř

Bc. Lucie Valeriánová Bc. Lucie Valeriánová E : valerianova@reality11.cz M : +420 774 851 235 R : Reality 11
Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje k pronájmu pěkné skladovací prostory v uzavřeném areálu v Horní Bříze na Plzeňsku. Jde o zděnou stavbu. Jedná se o prostory vhodné ke skladování, výrobu apod. V roce 2004 byly zkolaudované na sklad barev. Hala je rozdělena požárně dělící konstrukcí na sklad A a sklad B. Sklady tvoří dva samostatné požární úseky.
Sklad A má 183,5 m² a vysoký je 6,7 m. Není vytápěn. Je zde možné skladovat a distribuovat hořlavé kapaliny a chemické přípravky (barvy, laky, lepidla, ředidla). Větrání je zde přirozené. Cirkulaci vzduchu zajišťují přívodní a odvodní otvory.
Sklad B má 991,2 m² a vysoký je 6,7 m u hlavní lodi a 4,7 m a 5 m u přístavků. Tento sklad je vytápěn, rozvod plynu vede z kotelny. Skladovat se tu mohou vodou ředitelné barvy, malířské potřeby, ochranné pomůcky, cementy a sádry. Větrání okny a ventilátory.
Objekt je napojen na veřejný vodovod pitné vody a veřejnou kanalizaci v areálu. Objekt disponuje i vnitřními rozvody elektřiny pro osvětlení. Plyn vede z vlastní plynové kotelny. K dispozici je zastřešená zpevněná plocha o velikosti 2000 m² jako bonus k nájmu.
K dispozici jsou dvě kanceláře, sociální zařízení – zvlášť toalety pro muže a ženy, kuchyňka a šatna. U té se nachází koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem.
V prostorách je i bezpečnostní zařízení – alarm. K užívání je dispozici i velká parkovací a nákladní plocha před objektem. Ev. číslo: 11919.

Mapa

TOPlist