Pronájem rodinného domu, 124 m2, Stehelčeves

Cena 33 000 Kč
za měsíc
Poznámka + poplatky za energie cca 3.000,- Kč
Adresa A. Sklenáře, Stehelčeves
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 380067
ID zakázky 319/307
Typ Pronájem
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Smíšená
Umístění Okraj obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 119.00 kWh/m2 za rok
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 857
Plocha zastavěná (m2) 174
Plocha užitná (m2) 124
Plocha zahrada (m2) 683
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice
Topení Lokální elektrické
Elektřina 230V, 400V
Terasa, Nízkoenergetický, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu atypický rodinný dům EKORD 4+kk v obci Stehelčeves, pronájem na dobu určitou do 30.11.2017, se závazkem odkupu na základě podpisu nájemní smlouvy a současně podpisu smlouvy budoucí kupní. Měsíční nájemné nezahrnuje poplatky, kauce jeden měsíční nájem. Poplatky za energie jsou cca 3.000 Kč za měsíc. Celkové nájemné za dobu určitou (počet měsíců x měsíční nájemné + kauce) bude odečteno z kupní ceny nemovitosti, která činí 5.900.000,- Kč.
Dům se nachází na jižní stráni v ulici Ant. Sklenáře, č.p. 308, na klidném místě v okrese Kladno, je přízemní o obytné ploše 124 m2. Dům disponuje 4 obytnými místnostmi (z toho 3 ložnicemi), 2 koupelnami a 2 prostornými šatnami. Dominantou domu je prostorný obývací pokoj, který je spojovacím prostorem pro levou a pravou část domu. Obývací pokoj je propojen s kuchyní. Dům včetně příjezdu je bezbariérový a lze ho využít i jako dvougenerační. Obytné místnosti mají vlastní vstupy balkonovými dveřmi na terasu, která se nachází na jižní straně. Koupelny jsou podlahově vytápěné a doplněny el. topnými žebřinami. Nízkoenergetický dům je vytápěn elektrickými přímotopy. Okna jsou nadstandardně řešena a mají masivní dřevěný rám s trojsklem. Dům má nainstalovanou větrací jednotku s rekuperací a je vytápěn el. přímotopnými panely. Dispozice místností v domu nabízí rozdělení na dvě jednotky 1+kk a 3+kk.
Dům má pultovou střechu a je vestavěn do svahu, ze kterého je krásný otevřený výhled do okolí. Veškerá okna a balkonové dveře jsou orientována na jih. Na střeše domu je možné vybudovat parkovací stání pro dva automobily a dále vč. zelené střechy. V současné době je dům napojen na veřejný vodovod a dále je k domu zřízena ČOV s možností napojení na veřejnou kanalizaci. K domu náleží krytá pergola s jedním krytým parkovacím stáním a uzavřená místnost pro zahradní nářadí a pozemek o celkové rozloze 857 m2. Rodinný dům je k nastěhování ihned.
Kupní cena nemovitosti je kompletní cena za pozemek 857 m2, inženýrské sítě, rodinný dům, podlahovou krytinu (plovoucí podlaha,dlažba), příprava na kuchyňskou linku a kuchyňský kout (1+kk), stání na auta, chodníček ke vstupu zámková dlažba, okapový chodník kolem celého domu, přístřešek na auto, oplocení pozemku s posuvnou vjezdovou bránou a vstupní brankou.
Obec leží cca 10 km SZ od Prahy a cca 5 km SV od Kladna. Vyznačuje se výbornou autobusovou dostupností do Prahy (nájezd R7, 0,6 km), Kladna i Slaného. V obci se nachází pošta, obecní policie, mateřská škola, základní škola do 5. ročníku, školní družina, školní jídelna, knihovna, kulturní dům a fotbalové hřiště. Veškerá občanská vybavenost je ve Slaném, Kladně, popř. v Praze. K 1. lednu 2016 trvale žilo v obci 775 obyvatel. V případě financování budoucí kupní ceny hypotečním úvěrem, vyřízení pouze přes našeho hypotečního poradce, za velmi výhodných podmínek. Dům je volný k nastěhování. Veškeré dotazy Vám zodpoví realitní makléř. Prosím jen vážní zájemci, samotný pronájem domu bez závazku odkupu není možný. Rodinné domy Stehelčeves k pronájmu ano 2x

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist