Pronájem restaurace, 800 m2, Třeboň

Cena 49 000 Kč
za měsíc
Poznámka cena k jednání
Adresa Krčínova, Třeboň
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 296723
ID zakázky RP2673
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Restaurace
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 528
Plocha zastavěná (m2) 528
Plocha užitná (m2) 800
Plocha kanceláře (m2) 800
Plocha obchodní (m2) 800
Plocha sklad (m2) 800
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Sklep, Parkování, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízím k dlouhodobému pronájmu komerční nemovitost v samém srdci lázeňského a turisticky velmi oblíbeného města Třeboň. Nemovitost nepodléhá památkové ochraně. Objekt se skládá celkem ze 3 NP a 1 PP kdy: Podzemní podlaží o výměře cca 100 m2, kde se nachází sklepní prostory které je propojeno s nadzemními podlažími schodištěm a nákladním výtahem.
V 1. nadzemním podlaží se nachází prostory vhodné pro provoz restaurace, casina apod. včetně potřebného sociálního zařízení a skladu. Obslužná plocha činí 200 m2, sociální zařízení a sklad má výměru 38 m2 a uzavřená manipulační plocha s kanceláří 30 m2.
Ve 2. nadzemním podlaží se nachází prostory vhodné pro provoz restaurace, s počtem míst u stolů 50, bar a salonek pro 40 hostů. Dále je zde umístěna kuchyň, přípravna pro restauraci, skladovací prostory a šatny. Obslužná plocha činí 140 m2, zázemí pro restauraci a sociální zařízení má výměru cca 145 m2.
Ve 3. nadzemním podlaží se nachází nebytové prostory, které byly využívány např. pro kancelář, provoz kadeřnictví, pedikúry, kosmetiky, masáží, jazykové školy, sociální zařízení a 4 sklady. Možno předělat na ubytovací kapacity. Celková výměra činí 100 m2, sklady a sociální zařízení mají výměru cca 40 m2 a dále se zde nachází prostor pro vzduchotechniku o výměře cca 32 m2.
Nákladní výtah z podzemního podlaží je propojen s 1. a 2. nadzemním podlažím.
Objekt je napojen na přípojku plynu kanalizaci a elektrickou energii. Energie pro jednotlivé provozy jsou samostatně měřené.
Možnost předpokládaného využití - realizace podnikatelského záměru, který by změnil charakter využití prostoru např. využití pro lázeňství, balneoterapie, wellness, luxusní restaurace s minipivovarem, restaurace se samoobslužným prostorem, vitamínový bar, staročeská restaurace, cukrárna, kavárna, obchodní prostory pro prodej zboží či služeb, casino, výstavní prostory apod. Pro bližší info volejte makléře. Restaurace a bary Třeboň k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist