Pronájem restaurace, 800 m2, Třeboň

Cena 49 000 Kč
za měsíc
Poznámka cena k jednání
Adresa Krčínova, Třeboň
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 433078
ID zakázky RP2673
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Restaurace
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 528
Plocha zastavěná (m2) 528
Plocha užitná (m2) 800
Plocha kanceláře (m2) 800
Plocha obchodní (m2) 800
Plocha sklad (m2) 800
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Sklep, Parkování, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízím k prodeji komerční nemovitost respektive 100% podíl ve společnosti s.r.o. vlastnící objekt v samém historickém centru lázeňského a turisticky velmi oblíbeného města Třeboně. Objekt není památkově chráněn. Dům byl postaven na místě dřívějších dvou domů v roce 1985 bývalým Státním statkem Třeboň, má skeletovou konstrukci a byl využíván jako kuchyně, jídelna a kanceláře. V minulosti byl do domu vchod z Husova nám., takže tato možnost je dále zachována a v domě lze provádět uvnitř stavební úpravy bez vyjádření památkářů, neboť vnitřní dispozice nepodléhá jejich schválení. Byla provedena celková oprava střechy, nový nátěr fasády, nové vstupní dveře v 1 NP a 3 NP, nová mříž na schodišti v 1 NP, nová plastová okna a dveře ve vnitřní části objektu, rozdělení energií na jednotlivá podlaží, montáž nových kotlů pro vytápění podlaží, částečná oprava soc. zařízení v 1 NP. Dům má celkem 3 NP a 1 PP kdy: Podzemní podlaží o výměře cca 100 m2, kde se nachází sklepní prostory které je propojeno s nadzemními podlažími schodištěm a nákladním výtahem.
V 1. nadzemním podlaží se nachází prostory vhodné pro provoz restaurace, mini pivovaru, kulturní sál, kino projekce apod. včetně potřebného sociálního zařízení a skladu. Obslužná plocha činí 200 m2, sociální zařízení a sklad má výměru 38 m2 a uzavřená manipulační plocha s kanceláří 30 m2
Ve 2. nadzemním podlaží se nachází prostory vhodné pro provoz restaurace, s počtem míst u stolů 50, bar a salonek pro 40 hostů. Dále je zde umístěna kuchyň, přípravna pro restauraci, skladovací prostory a šatny. Obslužná plocha činí 140 m2, zázemí pro restauraci a sociální zařízení má výměru cca 145 m2.
Ve 3. nadzemním podlaží se nachází nebytové prostory, které byly využívány např. pro kancelář, provoz kadeřnictví, pedikúry, kosmetiky, masáží, jazykové školy, sociální zařízení a 4 sklady. Možno předělat na ubytovací kapacity. Celková výměra činí 100 m2, sklady a sociální zařízení mají výměru cca 40 m2 a dále se zde nachází prostor pro vzduchotechniku o výměře cca 32 m2.
Možnost předpokládaného využití - realizace podnikatelského záměru, který by změnil charakter využití prostoru např. využití pro lázeňství, balneoterapie, wellness, luxusní restaurace s minipivovarem, restaurace se samoobslužným prostorem, vitamínový bar, staročeská restaurace, cukrárna, kavárna, hotel, obchodní prostory pro prodej zboží či služeb, výstavní prostory apod. Pro bližší info volejte makléře. Restaurace a bary Třeboň k pronájmu

Mapa

TOPlist