Pronájem obchodních prostor, Teplice

Cena 12 000 CZK
za měsíc
Poznámka Cenové nabídky 12 000,- až 12 000,-
Adresa 28. října, Teplice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 445092
ID zakázky 1251646
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme Vám k pronájmu prostory v ulici 28.října, což je jedna z nejfrekvetovanějších ulic města Teplice. Interiér prostoru k pronájmu je zcela vybaven potřebným příslušenstvím. Prodejní prostor je po rekonstrukci. Jedná se o prostor, kde byla prodejna Svět Her, prostory však mohou být využity i k jiné podnikatelské činnosti. Teplice jsou posazeny do kotliny mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor, nedaleko od hranic se SRN. Přes Krušné hory a České středohoří vedly odedávna důležité obchodní cesty spojující české kraje s okolními státy. Tyto obchodní cesty byly chráněny systémem strážních hradů, okolo kterých vznikala města.
V Teplicích se nachází veškerá občanská vybavenost. Je zde také výborná dopravní dostupnost zajišťovaná autobusem, MHD a vlakem. Výhodná poloha na silničním spojení (E55), železnice, kvalitní infrastruktura, řemeslné tradice i nabídka pracovních sil dělá z Teplic dobré místo pro záměry investorů a podnikatelů.Teplice jsou mimo jiné centrem kultury a sportu. Ve městě samotném se nachází několik významných kostelů a okolí Teplic nabízí ke shlédnutí další kláštery, kostely, zámečky apod.
Současné Teplice nabízejí návštěvníkům rekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruované Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren.
Neváhejte a rezervujte ihned.
Nenechte si ujít tuto skvělou investici! Teplice

Mapa

TOPlist