Pronájem obchodních prostor, 999 m2, Mnichovo Hradiště

Cena 142 000 Kč
za měsíc
Poznámka + energie
Adresa Mnichovo Hradiště
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 447754
ID zakázky A16RO131
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Dobrý
Typ Skeletová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 999
Plocha zastavěná (m2) 960
Plocha kanceláře (m2) 941
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout unikátní komerční prostor v Mnichově Hradišti. Jedná se o prostor v 1.NP o výměře 941 m2, z toho 595 m2 prodejní plochy a 211 m2 zázemí a 135 skladovací plochy. Stavba je řešena jako železobetonová konstrukce a nabízí tak velkou plochu bez předělů prostoru s vysokými stropy. V současné době je celý objekt využíván jedním nájemníkem jako prodejna textilu a drogerie.
Prostor nabízí široké možnosti rozdělení na menší části či ponechání ve stávajícím stavu. Na západní stranu do ulice jsou velká okna, zbytek prostoru je prosvětlen pomocí luxfer. Podlahy byly vyměněny za dlažbu. Celý prostor je vytápěn plynovým kotlem. Na pozemku se nachází menší parkoviště pro 20 aut a zásobovací rampa pro dodávku zboží.
Objekt se nachází na adrese Turnovská 263 a je v bezprostřední blízkosti centra Mnichova Hradiště- Masarykova náměstí. Roh ulice Turnovská a Jiráskova je v průběhu dne frekventovanou křižovatkou vedoucí na Veřejné mezinárodní letiště, které je kousek za obcí. Obchodní prostor Mladá Boleslav na pronájem

Mapa

TOPlist