Pronájem obchodních prostor, 670 m2, Brno

69 000 CZK za měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka + DPH, neplatíte provizi RK
Adresa Brno, Královo Pole, Božetěchova
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 799130
ID zakázky 116740
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Skeletová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 670
Topení Jiné

Popis

Okr. Brno město. Pronájem lukrativních obchodních prostor s výlohami do ulice o výměře prodejny 420 m2 a 250 m2 skladovacích prostor + 2x garáž v přízemí domu na ulici Božetěchova (Sportovní) v Brně.
Super dostupnost pro zákazníky i zaměstnance.
Příjezd z ulice Sportovní kolem benzínové pumpy.
Budova je ve výborném stavu, byla dokončena v poslední dekádě. Dostupnost městskou hromadnou dopravou je zajištěna, zastávka Tylova tramvaje č. 1 je vzdálena cca 200 m.Příjezd k objektu je z ulic Božetěchova a Dalimilova, ale i z rychlostní komunikace Sportovní přes nájezd k cca 70 m vzdálené benzinové pumpě. (viz plánek)
Prostory jsou situované v přízemí vlevo od hlavního vstupu do uvedené budovy. Sestávají se z hlavní prodejní místnosti, skladu, kanceláře s WC a kuchyňkou, přilehlé místnosti, garáže pro dodávku a další garáže spolu se zázemím pro personál, jež se nacházejí v podzemním podlaží. Detailní rozvržení místností viz. přiložený plánek. K dispozici je rovněž 5 parkovacích stání před prodejnou. Prodejní místnost je rozlehlá, má reprezentativní charakter a je vhodná k užití jako showroom. Sklad je propojen s prodejnou a lze jej využít i k servisním účelům. Místnost přilehlá ke kanceláři byla koncipována jako výuková místnost, ale její konkrétní užití záleží na potřebách firmy. Prostory jsou vymalované, zařízené zářivkovými svítidly, okna jsou plastová s vakuovanými skly. V hlavní prodejní místnosti jsou nainstalována funkční krbová kamna. Jejich obsluha je jednoduchá a ohřevnost dostatečná k vytopení celé prodejny, ale je možné je odstranit a topit v plynovým kotlem.
Na dům je možné nainstalovat svítící reklamu, která je viditelná z rychlostní komunikace.
Prostory jsou ihned volné.
Majitel požaduje 1 x vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Energie jsou cca 3000,- měsíčně a budou převedeny na budoucího nájemníka.
Průkaz energetické náročnosti budovy: G
Skupina energetické náročnosti může být změněna po přepracování průkazu. Obchodní prostory Brno-Královo Pole k pronájmu

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
glos@e-finance.eu
Telefon:
+420 515 555 555
Mobil:
+420 603 119 957

Mapa

TOPlist