Pronájem obchodních prostor, 670 m2, Brno

Cena 69 000 CZK
za měsíc
Poznámka + DPH, neplatíte provizi RK
Adresa Božetěchova, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 460849
ID zakázky 116740
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Skeletová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 670
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Okr. Brno město. Pronájem lukrativních obchodních prostor s výlohami do ulice o výměře prodejny 420 m2 a 250 m2 skladovacích prostor + 2x garáž v přízemí domu na ulici Božetěchova (Sportovní) v Brně.
Super dostupnost pro zákazníky i zaměstnance.
Příjezd z ulice Sportovní kolem benzínové pumpy.
Budova je ve výborném stavu, byla dokončena v poslední dekádě. Dostupnost městskou hromadnou dopravou je zajištěna, zastávka Tylova tramvaje č. 1 je vzdálena cca 200 m.Příjezd k objektu je z ulic Božetěchova a Dalimilova, ale i z rychlostní komunikace Sportovní přes nájezd k cca 70 m vzdálené benzinové pumpě. (viz plánek)
Prostory jsou situované v přízemí vlevo od hlavního vstupu do uvedené budovy. Sestávají se z hlavní prodejní místnosti, skladu, kanceláře s WC a kuchyňkou, přilehlé místnosti, garáže pro dodávku a další garáže spolu se zázemím pro personál, jež se nacházejí v podzemním podlaží. Detailní rozvržení místností viz. přiložený plánek. K dispozici je rovněž 5 parkovacích stání před prodejnou. Prodejní místnost je rozlehlá, má reprezentativní charakter a je vhodná k užití jako showroom. Sklad je propojen s prodejnou a lze jej využít i k servisním účelům. Místnost přilehlá ke kanceláři byla koncipována jako výuková místnost, ale její konkrétní užití záleží na potřebách firmy. Prostory jsou vymalované, zařízené zářivkovými svítidly, okna jsou plastová s vakuovanými skly. V hlavní prodejní místnosti jsou nainstalována funkční krbová kamna. Jejich obsluha je jednoduchá a ohřevnost dostatečná k vytopení celé prodejny, ale je možné je odstranit a topit v plynovým kotlem.
Na dům je možné nainstalovat svítící reklamu, která je viditelná z rychlostní komunikace.
Prostory jsou ihned volné.
Majitel požaduje 1 x vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Energie jsou cca 3000,- měsíčně a budou převedeny na budoucího nájemníka.
Průkaz energetické náročnosti budovy: G
Skupina energetické náročnosti může být změněna po přepracování průkazu. Obchodní prostory Brno-Královo Pole k pronájmu

Mapa

TOPlist