Pronájem obchodních prostor, 453 m2, Brno

Cena 290 Kč
za m2/měsíc
Adresa Smetanova, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 395227
ID zakázky 220/3653
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Novostavba
Typ Smíšená
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Plocha pozemku (m2) 453
Plocha zastavěná (m2) 453
Plocha užitná (m2) 453
Plocha obchodní (m2) 399
Doprava MHD, Silnice
Topení Jiné
Garáž, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory v 1. NP celkem o velikosti 453 m2 ( obchodní plocha 399 m2 plus atrium 54 m2) v nově vybudovaném moderním a reprezentativním objektu LennArt v atraktivní lokalitě na ulici Smetanova.
Obchodní prostory jsou vhodné jako sídlo banky, společnosti nabízející finanční poradenství, designové nebo interiérové studio, pro obchod se značkovým nábytkem, kuchyněmi, sedacími soupravami, obchod s luxusními koly, skútry, prodejna luxusních potravin, aj....
Objekt je tvořen 2 podzemními (garážová stání) a 5 nadzemními podlažími. Maximální flexibilita vnitřní dispozice a technických instalací umožňující realizaci prostor dle potřeb uživatele.Pronajímatel do 6-ti týdnů přizpůsobí prostory pro konkrétního zájemce dle jeho dispozičních potřeb.
Cena záloh na služby je 76,-Kč/ m2/měsíc. Objekt je vybaven klimatizací, výtahem, zdvojenými podlahami, elektronicky ovládanými interiérovými žaluziemi, bezbariérovým přístupem , ostrahou objektu 24/7, kamerovým systémem, sociálním zařízením za použití nadstandardních materiálů, samostatnými měřiči energií, stravováním přímo v objektu.
Dům je umístěn do krásné lokality v blízkosti historického jádra města Brna a těsného sousedství Tyršova sadu, přes svou polohu v klidné a zelené lokalitě je budova velmi dobře dopravně dostupná městskou hromadnou dopravou (zastávky Smetanova 100 m, Grohova 250 m, Antonínská 350 m) a do pěší zóny centra města se dostanete za cca 5 minut pěšky. Kromě 2 podzemních podlaží sloužících pro parkování vozidel uživatelů objektu jsou v jeho blízkosti i 2 velké parkovací domy. V těsné blízkosti objektu se nachází Městské divadlo Brno, Hotel Continental, Hotel Slovan, park Lužánky, rezidence Lužánky. Více info u makléře. Obchodní prostor Brno-město na pronájem

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist