Pronájem obchodních prostor, 330 m2, Prostějov

100 CZK za m2/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka + DPH + energie
Adresa Anenská, Prostějov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 422175
ID zakázky N00011
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Ener. náročnost D - Méně úsporná
Plocha pozemku (m2) 1
Plocha zastavěná (m2) 1
Plocha užitná (m2) 330
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. V letních měsících je zde vzhledem k sousedství s parkovištěm aquaparku zvýšený pohyb osob. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.
Jedná se o dlouhodobý pronájem nebytových prostor v obchodní pasáži Anděl.Jedná se o poslední volné prostory. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: Šmoulíkov, lékárna, laser arena, železářství, kadeřnictví, prodejna hotových jídel, pekárna, prodejna dekoračních předmětů, koberce a trafika. Prostor je možno rozdělit na dvě menší samostatné prodejny. Vstup je z vnitřního atria. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Plocha nájmu činí 285 m2. Stavebně technický stav velmi dobrý. Cena nájmu: 100,- Kč/m2/měsíc + DPH + energie. K užívání dle dohody.
Dále je možno pronajmout i další prodejní plochy OC Anděl od 30m2 a ceny od 100,-Kč/m2/měsíc. Obchodní prostor Prostějov na pronájem

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
foretek@seznam.cz
Telefon:
+420 777 619 939
Mobil:
+420 777 619 939

Mapa

TOPlist