Pronájem - komerční - ostatní, 884 m2, Tachov

Cena 150 Kč
za m2/měsíc
Poznámka včetně energií
Adresa Luční, Tachov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 176267
ID zakázky LO1014-1B
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Plocha užitná (m2) 884
Topení Jiné
Garáž

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu nebytové prostory v Tachově, Luční ulici - objekt SBD Tachov. V objektu jsou kanceláře stavebního bytového družstva a široká nabídka volných prostor k pronajmutí. Velkou výhodou je možnost parkování v oploceném objektu . Jsou zde různé možnosti využití - kanceláře, lehčí montážní výroba, skladovací prostory, ubytovací prostory:
1.Tři propojené kanceláře s počítačovou sítí a další místností technického zázemí s možností vybudování vlastního vchodu z přední části budovy (i s vchodem cca 100m2).
2.Dále kuchyně + 8 kanceláří + 2WC - zadní vchod do budovy - vhodné pro lehkou výrobu nebo montážní činnost, ubytovnu nebo zachování kanceláří - se zadním vstupem (cca 206 m2).
3.Dále jsou k dispozici kancelář + 2 sklady + chodba + WC a sprcha (cca 84 m2). Zde je možné dle dohody uvolnit další skladovací prostory s možností vybudování vlastního vchodu (cca 31 m2).
4.Deset kanceláří (bývalý Pozemkový fond) + kuchyňka + WC včetně zavedené počítačové sítě, s předním vchodem budovy - z vestibulu (cca 305 m2). Garáže již nejsou k dispozici.
Voda i odpad jsou veřejné. Při podpisu smlouvy je třeba složit vratnou dvouměsíční kauci. Komerční objekty Tachov k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist