Pronájem komerčního pozemku, 25000 m2, Hranice

Cena Info u RK
za měsíc , včetně DPH , + provize RK , včetně právního servisu
Adresa Hranice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 141531
ID zakázky 100-0073
Typ Pronájem
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 25000
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet, Telefon
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k pronájmu komerční prostory nacházející se v areálu Jelení vrch cca 1 km od města Hranice a 500m od dálničního přivaděče Ostrava - Žilina – Olomouc a zároveň mimo sídelní část obce v nezastavěném území, což umožňuje i prašnou, nebo hlučnou výrobu či manipulaci. Areál nabízí oplocené zpevněné manipulační plochy o celkové výměře 25000m2 (asfalt 17500 m2, štěrk 7500m2) s možností využití jako skladování, skladování sypkých materiálů, parkování nákladních vozidel a stavební techniky. Na ploše je k dispozici i nákladní váha do 60 tun, čerpací stanice PHM nádrže celkem 75m3 vč. tankovacího stojanu, prostorné boxy (koje) na sypký materiál cca 1800 m2. Manipulační plochy lze pronajmout v jakýchkoliv výměrách a budeme se snažit přizpůsobit se požadavkům zájemců.
Areál nabízí administrativní budovu o celkové užitné ploše 850 m2, která nabízí zbývajících 10 kanceláří o velikosti 21 m2, prostorné WC a sprchy, kuchyňku, jídelnu s výdejnou, šatny. Budova disponuje připojením na internet, připojení na bezpečnostní službu či velmi dobrými parkovacími podmínkami čítající cca 30 parkovacích míst. Budova prošla v minulosti velkou rekonstrukcí v podobě zateplené fasády, nových plastových oken apod. Topení je zde zajištěno centrálním plynovým kotlem. Budova nabízí široké spektrum využití jako kanceláře, ubytování, čisté a teplé sklady, archiv apod. Dále nabízíme prostory dílnu či sklad o ploše 180m2, vrata o výšce 3,6 m, výška dílny činí 5,5 m. Nechybí zde i plynové vytápění, odvětrávání, elektřina 220/380V. Možnosti využití těchto prostor se nabízí dílny, malá výroba, teplé suché sklady.
Součástí služeb celého areálu je denní 24 hodinová ostraha, vrátnice, venkovní osvětlení, zimní údržba, přívod plynu středotlak + rezerva vysokotlak, trafostanice rezerva 0,4 megawatt, Wi-Fi a navíc je objekt pojištěný vč. zařízení a vybavení nájemců.
Veškeré nabízené prostory je možné využít k širokému spektru komerčního využití jak pro velké firmy (pronájem celého objektu, nebo jeho části, výstavba nových hal, továren apod.), tak i pro menší firmy (pronájem menších částí objektu dle přání zájemce, parkování autodoprav, pronájem kanceláří atd.)
V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře nabídky, který Vám připraví konkrétní cenovou nabídku na prostory, o které budete mít zájem. Pozemky pro komerční výstavbu Hranice k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist