Pronájem - komerční - ostatní, 170 m2, Brno

Cena Info u RK
za měsíc
Poznámka + provize RK
Adresa Slovákova, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 378448
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Cihlová
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha užitná (m2) 170

Makléř

Lenka Kotalová - Člen Realitní komory ČR Lenka Kotalová - Člen Realitní komory ČR E : kotalova@home4people.cz M : +420 730 680 604 R : Home 4 People
Kontaktovat makléře

Popis

Zprostředkujeme Vám pronájem 4 nových ordinací v blízkosti centra města na ulici Slovákova. Prostory pro provozování lékařské praxe se nachází ve III. poschodí nově zrekonstruovány podle požadavků nájemníků – lékařů. Projekt je zpracován architektonickou kanceláří OpenArch s.r.o. V nově budovaných prostorách je samozřejmostí klimatizace, počítačová síť, protipožární zabezpečení a elektronická ostraha.Prostory jsou dobře dostupné pro paienty osobním výtahem o nosnosti 374 kg nebo schodištěm. Jednotlivé ordinace jsou o velikosti 20, 25,8, 25 a 16,2 m².
V přízemí objektu je recepce, která je v provozu v pracovních dnech od 6:30 hod do 18:30 hod. Dobu provozu recepce lze přizpůsobit podle požadavků nájemců.
Pro dovoz materiálů je možné krátkodobě parkovat na dvoře objektu. Dále lze pro parkování využít přilehlé ulice, veřejné parkoviště na ulici Mezírka či parkovat v parkovacích domech, Hotel Slovan, Hotel Continental nebo Rozmarýn na rohu ulic Kounicova a Moravské náměstí. K pronájmu ihned. Ev. číslo: 19302.

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist