Pronájem kanceláře, 316 m2, Praha

Cena 350 CZK
za m2/měsíc
Poznámka + DPH + poplatky
Adresa Václavské náměstí, Praha
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 442824
ID zakázky 66074
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha užitná (m2) 316
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabídka k pronájmu atraktivních kancelářských prostor v mimořádně atraktivní lokalitě horní poloviny Václavského náměstí, ve známém Paláci Fénix.
Budova Palác Fénix je velmi významnou stavbou v Praze s jedinečnou a cennou architekturou, jak po stránce dispozičního řešení, tak i po stránce výtvarného řešení.

Soubor několika kanceláří, kuchyňka, recepce, 4 x sociální zařízení, pod samostatným uzamčením se samostatným vchodem o celkové ploše 316 m2.

Z hlediska využití se jedná o víceúčelový objekt, v přízemí s obchodními prostory, v podzemních prostorách s oblíbeným divadlem Studio DVA a s několika restauracemi a kavárnou. V ostatních nadzemních podlažích jsou prostory využívány převážně jako kanceláře.

Palác Fénix svým technickým vybavením odpovídá požadavkům 21. století počítačové sítě, Internet, centrální zdroj elektřiny pro PC, digitální telefonní ústředna se službami ISDN. Budova je zabezpečena ostrahou celých 24 hodin , vstupním systémem s turnikety a pultem centrální ochrany pro EZS.

Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, požadavky ze strany pronajímatele, apod. Kanceláře Praha 1-Nové Město k pronájmu

Mapa

TOPlist