Pronájem kanceláře, 500 m2, Brno

Cena 290 Kč
za m2/měsíc , + provize RK , včetně právního servisu
Poznámka :jednotky od 250 m2 do 1000 m2, cena 290,- Kč/za m2 / měsíc + energie 76 Kč/m2 za měsíc
Adresa Smetanova, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 275440
ID zakázky 21/3653
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha zastavěná (m2) 500
Plocha užitná (m2) 500
Plocha kanceláře (m2) 500
Plocha obchodní (m2) 500
Doprava MHD, Silnice
Topení Jiné
Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu kancelářské prostory různých velkostí , od rozměrů 250 m2 do 1000 m2, v nově vybudovaném moderním a reprezentativním objektu LennArt v atraktivní lokalitě na ulici Smetanova. Objekt je tvořen 2 podzemními (garážová stání) a 5 nadzemními podlažími. Maximální flexibilita vnitřní dispozice a technických instalací umožňující realizaci prostor dle potřeb uživatele.Pronajímatel do 6-ti týdnů přizpůsobí prostory pro konkrétního zájemce dle jeho dispozičních potřeb. Pronajímatel zajistí na své náklady standard vybavení shell core:
Zdvojená podlaha, zátěžový koberec (případně jinou podlahovou krytinu odpovídající ceně, tj. 450,- Kc/m2
Kazetové podhledy včetně osvětlení, rozvody elektroinstalace, vzduchotechniky a chlazení ( dle odsouhlasené dispozice nájemce, vč. koncových prvků, stínící mechanismus (žaluzie).
Cena záloh na služby je 76,-Kč/ m2/měsíc. Objekt je vybaven klimatizací, výtahem, zdvojenými podlahami, elektronicky ovládanými interiérovými žaluziemi, bezbariérovým přístupem , ostrahou objektu 24/7, kamerovým systémem, sociálním zařízením za použití nadstandardních materiálů, samostatnými měřiči energií, stravováním přímo v objektu. Dům je umístěn do krásné lokality v blízkosti historického jádra města Brna a těsného sousedství Tyršova sadu, přes svou polohu v klidné a zelené lokalitě je budova velmi dobře dopravně dostupná městskou hromadnou dopravou (zastávky Smetanova 100 m, Grohova 250 m, Antonínská 350 m) a do pěší zóny centra města se dostanete za cca 5 minut pěšky. Kromě 2 podzemních podlaží sloužících pro parkování vozidel uživatelů objektu jsou v jeho blízkosti i 2 velké parkovací domy. V těsné blízkosti objektu se nachází Městské divadlo Brno, Hotel Continental, Hotel Slovan, park Lužánky, rezidence Lužánky. Více info u makléře. Kanceláře Brno-Veveří k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist