Pronájem kanceláře, 1200 m2, České Budějovice

Cena Info u RK
za měsíc
Poznámka info v RK
Adresa Hradební, České Budějovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 444489
ID zakázky N00190
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Smíšená
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha zastavěná (m2) 357
Plocha užitná (m2) 1200
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nadstandardní víceúčelová komerční budova v centru Českých Budějovic. Budova se nachází v Hradební ulici č. p. 286/24. Nemovitost je součástí historického centra Č.Budějovic. Nachází se cca 150 metrů od nám. Přemysla Otakara II., je viditelná z hlavní komunikace vedoucí centrem města. V dosahu 50 metrů se nachází jedna z nejvytíženějších zastávek MHD. V blízkosti budovy je velký počet parkovacích míst v zóně A parkovacího systému Č.Budějovic. Cca 100 metrů od nemovitosti jsou velkokapacitní parkoviště za minimální poplatek. Exkluzivní poloha nemovitosti a dispoziční řešení nabízí mnoho možností jejího využití.
Ve 4 podlažích je cca. 1000 m2 užitných ploch. V nemovitosti je vybudován velký výtah z přízemí do 3. patra. V přízemí jsou prostory vhodné pro provozování restaurace, baru, hudební produkce, společenských akcí apod. V 1. patře je prostorná kuchyně pro restauraci a přípravné prostory. Dále se zde nachází místnosti, které sloužily jako šatny pro zaměstnance s vlastním soc.zařízením a sklad. prostory. K dispozici je zde také byt.jednotka 3+1, kterou lze rozdělit na 2 byty. Prostory ve 2. patře původně sloužily jako disco bar se dvěma bary a dostatkem prostoru pro více návštěvníků. Přímo v prostorách clubu je soc.zařízení, technická místnost a příruční sklad. Je zde vybudovaný taneční parket i prostor pro hudební techniku a DJ.
3. patro (podkroví) sloužilo jako biliárový club. Je zde dostatek prostoru, soc.zařízení, příruční sklad a také technickou místnost, kde jsou umístěny 2 plyn.kotle.
Budova je napojena na veškeré inženýrské sítě. Voda je čerpána z městského vodovodního řádu. Při rekonstrukci byla vybudována nová vodovodní přípojka a kanalizační přípojka.
Elektrická energie: Kompletní připojení a rozvod elektrické energie, provozní napětí: 3PEN, 50 Hz, 3x230/400V, TN-C.
Objekt je připojen na NTL plynovod v ulici přípojkou ČSN 38 64 13 z bitumenovaných trub JS 2. Otopný systém je navržen jako teplovodní, uzavřený, s nuceným oběhem, kotle jsou na zemní plyn. České Budějovice

Mapa

TOPlist