Pronájem čtyř různých hal v Kralupech nad Vltavou

Cena 40 Kč
za m2/měsíc , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Bez provize RK.
Adresa U Dýhárny, Kralupy nad Vltavou
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 68031
ID zakázky N03879
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 1045
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Areál Kralupy nad Vltavou

Jedná se o areál bývalé dýhárny v poměrně zdevastovaném stavu. Objekty, které je možné pronajmout jsou převážně možné využívat pro skladování. Jsou jednopodlařní, nevytápěné, nepodsklepené s přístupem přímo z vnitrozávodové komunikace. Areál je střežen 24 hod/den.
Pronájem je možný ihned.
U zděných/smíšených hal je výše nájmu 40 Kč/m2, měs. (+ elektřina v hale).,u haly opatřené plachtou nájemné 15 Kč/m2,měs. Volné prostory jsou za 5,- Kč/m2,měs.

V současnosti je možné nabídnout k pronájmu tyto objekty:

a) Hala se sociálním zařízením - 1045 m2
nosná konstrukce je tvořena ocelovými sloupy s vyzdívkou obvodového pláště. nosná konstrukce střechy je tvořena příhradovými vazníky s krytinou z al trapézového plechu, střecha je sedlová. podlaha je betonová, okna ocelová s jednoduchými skly, vrata a dveře plechové. Elektro rozvod 240/400 V.

b) Hala Art-Isol - 386 m2
jednolodní objekt z r. 1996. Nosná konstrukce je ocelová tvořená rámy z uzavřených svařovaných profilů, obvodový plášť vyzdívaný. Střecha sedlová s plechovou kritinou. Podlaha betonová. Vrata dřevěná. Elektro rozvod 240/400 V.

c) Hala montovaná plechová - 680 m2
přízemní montovaný halový objekt z r. 1993. Nosná konstrukce je tvořena ocelovými svařovanými sloupy, střecha sedlová, vazníky z ocelových profilů, opláštění z al trapézových plechů. Podlaha betonová, vrata a okna ocelová. zasklení oken izolačním dvojsklem. Elektro rozvod 240/400 V.

d) Hala - 500 m2
přízemní halový objekt z r. 1993. Nosná konstrukce je tvořena ocelovými rámy, opláštění nepromokavá plachta. Podlaha betonová, vrata ocelová. Určeno pouze pro skladování materiál, u které není nebezpečí zcizení. Sklady Kralupy nad Vltavou k pronájmu

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist