Pronájem obchodních prostor, 600 m2, Třinec

Cena Info u RK
za měsíc
Adresa nám. Míru, Třinec
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 257897
ID zakázky 74492
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Plocha užitná (m2) 600
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabídka pronájmu nebytových prostor, které se nachází v novostavbě komerční dvoupodlažní budovy na adrese Nám.Míru 133, Třinec v samém centru města. Před budovou je široký chodník s možností parkování a zásobování. Na náměstí a v blízkém okolí je dostatek parkovacích míst. Místo je velmi frekventované, poblíž je centrální autobusové stanoviště a cca 1 km hlavní vlakové nádraží. Celková využitelná plocha činí 600 m2. Prodejní plocha v přízemí je 250 m2 + 50 m2 sociální zázemí a zásobování. Na patře je využitelná plocha 280 m2 + 20 m2 sociální zázemí. Konstrukce budovy umožňuje, aby tyto plochy mohly zůstat celé nebo je lze také libovolně členit na jednotlivé jednotky pomocí zděných nebo sádrokartonových příček. Světlá výška stropu v přízemí je 3.40 m a na patře je 3 m. Konstrukce stropu je roštová z podhledových čtverců a její výšku lze upravit podle vašich požadavků.
Přístup na patro je bezbarierový novým výtahem, nebo schodištěm.
Celá budova je konstruována v nízkoenergetickém standartu s nízkými náklady na energie.
Moderní sociální zařízení v dostatečném počtu splňuje dnešní vysoké hygienické standarty. Nájemce má možnost před dostavbou objektu si zvolit velikost podlahové plochy a individuální úpravy pronajatých prostor. Prostory jsou svým strategickým umístěním vhodné pro jakoukoliv podnikatelskou činnost, vrchní patro je bezbarierové a je vhodné také pro lékařské ordinace.
Výše nájmu bude konzultována a dohodnuta přímo s majiteli. Již nyní lze uzavřít smlouvu o budoucí nájemní smlouvě a získat výhodné podmínky pronájmu.
Termín dokončení objektu a kolaudace nebytových prostor je plánován na léto 2017. Obchodní prostory Třinec k pronájmu

Mapa

TOPlist