Prodej zemědělství, 2000 m2, Vyšší Brod

Cena 2 650 000 CZK
za nemovitost
Adresa Vyšší Brod
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 437348
ID zakázky 40_ZMDUSDL_PRXM
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Zemědělský
Stav objektu Před rekonstrukcí
Typ Smíšená
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 1960
Plocha zastavěná (m2) 1367
Plocha užitná (m2) 2000
Plocha zahrada (m2) 1000
Doprava Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme zemědělskou usedlost na polosamotě v krásném prostředí Vyššího Brodu. Dále možnost pronájmu nedalekého rybníka, luk o 11 ha - není součástí kupní ceny. V uzavřeném objektu je ve dvoře kamenná dlažba, stáje, stodoly a obytné plochy (dříve využívány jako hospoda), možnost jiného využití. V objektu původní stavební prvky z přelomu 18. a 19. století. Elektřina zavedena, vč. elektroměru, rozvody špatné. Střechy a krov dobré. Zdivo částečně nutné opravit. Stropy v pořádku, obdobné jako u zdiva. Neporušená dispozice s hospodářskou, obytnou částí vč. výminku. Dlážděný kamenný sklep. Stáje pro cca 20 ks dobytka včetně žlabů a kotce. Navazuje stodola 12x25m, nad chlévy seník.
Prodej pozemku ke statku max 1 ha - sad navazující na statek. Ostatní výměru ca 10ha tvoří louky a pastviny, pronajato místnímu zemědělci s výpovědní lhůtou 1 rok. U domu rybník 1000 m2, pronajatý vždy na rok. Pozemky protéká potůček, v horní části je studna pro místní osadu a statek. Pitné vody je dostatek, vodovod zaveden do objektu.
Příjezd po zpevněné asfaltové komunikaci šíře 3m ve vlastnictví - část obec, část stát a část majitel nemovitosti.
Krásné tiché prostředí, od hraničního přechodu Studánky-Bad Leonfelden cca 15 km a cca 10 km od Lipenského jezera. Zemědělské objekty Vyšší Brod na prodej

Mapa

TOPlist