Prodej zemědělské usedlosti, 350 m2, Chlum u Třeboně

3 990 000 CZK za nemovitost , včetně provize , k jednání
Spočítat hypotéku
Adresa Chlum u Třeboně
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447166
ID zakázky CB150127
Typ Prodej
Kategorie Ostatní, Zemědělská usedlost
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Vlastnictví Osobní
Umístění Polosamota
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 3663
Plocha zastavěná (m2) 563
Plocha užitná (m2) 350
Doprava Silnice
Topení Jiné
Sklep

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
eva.kubatova@sorent.cz
Mobil:
+420 725 967 067

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji bývalý statek nacházející se v katastru městyse Chlum u Třeboně v malebné krajině u rybníka Mařka (nedaleko bažantnice Chlum u Třeboně). Příjezd je možný po udržované asfaltové komunikaci (Staňkov - Lutová), která je také vyhledávanou cyklistickou trasou.
Objekt je 30 m dlouhý a 17 m široký, dispozičně je uspořádán do tvaru písmene U s vnitřním dvorem. Vstup do dvora je z místní silnice dřevěnými vraty a vedlejšími vrátky.
V rámci rekonstrukce byla v letech 1996 2000 v levém křídle objektu vybudována kompletně vybavená bytová jednotka 4 + 1 (120 m2) s příslušenstvím, domácí ČOV a nový vrt pitné vody, který doplňuje původní kamennou studnu.
V pravém křídle byla zbudována stylová hospůdka s kapacitou.cca 30 míst, vlastním sociálním zařízením a venkovním posezením. Je vybavena krbovými kamny, funkčním výčepním zařízením a zázemím pro skladování sudů ve sklepě.
Do objektu bývalé stodoly je provedena zhruba z 50 % vestavba druhé bytové jednotky 2 + 1 (cca 84 m2) se samostatným sociálním zařízením a vlastním vstupem do dvora. Kompletní projektová dokumentace je součástí prodeje.
V obytné části stavby zůstalo zachováno kamenné zdivo, které je v celém rozsahu opatřeno vnitřní cihlovou přizdívkou a tepelně-izolační omítkou. Tepelně zaizolovány jsou i betonové podlahy, které byly nově vybudovány ve všech zrekonstruovaných prostorách.
Veškeré rozvody byly provedeny při rekonstrukci nově (voda+odpad v plastu, elektro v mědi). Ústřední vytápění elektrickým kotlem do litinových radiátorů. V kuchyni je též sporák na dřevo, který je možné využít pro přitápění. Ohřev TUV bojlerem s možností rychlého ohřevu (objem 150 l). V kuchyňské lince je zabudován zásobníkový ohřívač TUV.
V chodbě obytné části se nachází stylová funkční udírna (lze do ní topit přímo z kuchyně).
Statek je situován v CHKO Třeboňsko a v lokalitě, pro níž platí stavební uzávěra. Městys Chlum u Třeboně s občanskou vybaveností je vzdálen 3 km. Více inform... Zemědělské usedlosti Chlum u Třeboně na prodej

Mapa

TOPlist