Prodej výrobní haly, 8120 m2, Ostrava

101 000 000 CZK za nemovitost , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.
Adresa Výškovická, Ostrava
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 423495
ID zakázky 23/3631
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Výroba
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 28014
Plocha zastavěná (m2) 8590
Plocha užitná (m2) 8120
Topení Ústřední dálkové
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V, 400V
Parkování

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji průmyslový objekt na pozemcích o celkové rozloze 28 014 m2. Areál staveb se nachází v kvalitní tržní lokalitě poblíž nákupního centra AVION Shopping Park Ostrava v k.ú. Zábřeh nad Odrou. Jedná se celkem o 5 staveb, které jsou v jednom funkčním celku. Areál je v současnosti využíván pro výrobu a skladování převážně stavebního materiálu s administrativním, skladovým, technickým a sociálním zázemím.
1.STAVBA: Jedná se o správní budovu areálu, která je umístěna u hlavní brány. Budova sestává ze tří objektů vzájemně propojených, kdy první objekt je využíván jako administrativní, ve druhém objektu se nachází šatny s umývárnami v jednom křídle a společenskou částí (sál-jídelna, bufety) ve druhém křídle. K objektu přiléhá přístavba výměníkové stanice a součástí třetího objektu je také garáž a sklad.
2.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové a dílenské účely.
3.STAVBA: Jedná se o objekt haly s mostovým jeřábem, který je užíván pro skladové účely a také jsou zde garáže.
4.STAVBA: Jedná se o objekt haly, který je užíván jako garáže.
5.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové účely. Jde o lokalitu s přímou návazností na přístupovou zpevněnou komunikaci a pozemky jsou situovány do kvalitní komerční lokality a jsou plně zasíťované. Příjezd je zajištěn z čtyřproudové komunikace Výškovická s napojením na páteřní čtyřproudovou komunikaci Rudná. Pozemky tvoří spolu se stavbami oplocený areál, kdy velikost ploch umožňuje investiční rozvoj. V bezprostředním okolí se nachází převážně obchodní objekty, dále Hasičský záchranný sbor MS kraje a bytová zástavba. Dopravní dostupnost je velmi dobrá pro osobní i nákladní automobily včetně MHD. Výhodou areálu je i bezprostřední blízkost obchodního centra AVION Shopping park s dalšími obchodními objekty OBI, IKEA, Kaufland, která zaručuje vysokou koncentraci veřejnosti. Situování areálu je do kvalitní tržní lokality s plnou vybaveností a dobrým komunikačním napojením na páteřní městské komunikace a to jak pro osobní, tak nákladovou dopravu. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti. Výměra areálu (28 014 m2) nabízí budoucímu vlastníkovi a investorovi možnost celý areál modernizovat a případně doplnit předmětnou okolní obchodní lokalitu o nové služby. Výrobní prostory Ostrava na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
radim@uspesnereality.cz
Telefon:
+420 702 177 006
Mobil:
+420 702 177 006

Mapa

TOPlist