Prodej výrobní haly, 8120 m2, Ostrava

Cena 101 000 000 CZK
za nemovitost , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.
Adresa Výškovická, Ostrava
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 423495
ID zakázky 23/3631
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Výroba
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 28014
Plocha zastavěná (m2) 8590
Plocha užitná (m2) 8120
Topení Ústřední dálkové
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V, 400V
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji průmyslový objekt na pozemcích o celkové rozloze 28 014 m2. Areál staveb se nachází v kvalitní tržní lokalitě poblíž nákupního centra AVION Shopping Park Ostrava v k.ú. Zábřeh nad Odrou. Jedná se celkem o 5 staveb, které jsou v jednom funkčním celku. Areál je v současnosti využíván pro výrobu a skladování převážně stavebního materiálu s administrativním, skladovým, technickým a sociálním zázemím.
1.STAVBA: Jedná se o správní budovu areálu, která je umístěna u hlavní brány. Budova sestává ze tří objektů vzájemně propojených, kdy první objekt je využíván jako administrativní, ve druhém objektu se nachází šatny s umývárnami v jednom křídle a společenskou částí (sál-jídelna, bufety) ve druhém křídle. K objektu přiléhá přístavba výměníkové stanice a součástí třetího objektu je také garáž a sklad.
2.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové a dílenské účely.
3.STAVBA: Jedná se o objekt haly s mostovým jeřábem, který je užíván pro skladové účely a také jsou zde garáže.
4.STAVBA: Jedná se o objekt haly, který je užíván jako garáže.
5.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové účely. Jde o lokalitu s přímou návazností na přístupovou zpevněnou komunikaci a pozemky jsou situovány do kvalitní komerční lokality a jsou plně zasíťované. Příjezd je zajištěn z čtyřproudové komunikace Výškovická s napojením na páteřní čtyřproudovou komunikaci Rudná. Pozemky tvoří spolu se stavbami oplocený areál, kdy velikost ploch umožňuje investiční rozvoj. V bezprostředním okolí se nachází převážně obchodní objekty, dále Hasičský záchranný sbor MS kraje a bytová zástavba. Dopravní dostupnost je velmi dobrá pro osobní i nákladní automobily včetně MHD. Výhodou areálu je i bezprostřední blízkost obchodního centra AVION Shopping park s dalšími obchodními objekty OBI, IKEA, Kaufland, která zaručuje vysokou koncentraci veřejnosti. Situování areálu je do kvalitní tržní lokality s plnou vybaveností a dobrým komunikačním napojením na páteřní městské komunikace a to jak pro osobní, tak nákladovou dopravu. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti. Výměra areálu (28 014 m2) nabízí budoucímu vlastníkovi a investorovi možnost celý areál modernizovat a případně doplnit předmětnou okolní obchodní lokalitu o nové služby. Výrobní prostory Ostrava na prodej

Mapa

TOPlist