Prodej výrobní haly, 2404 m2, Litomyšl

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa T. G. Masaryka, Litomyšl
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 432258
ID zakázky 877
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Výroba
Stav objektu Před rekonstrukcí
Typ Smíšená
Umístění Řušná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 4943
Plocha zastavěná (m2) 2068
Plocha užitná (m2) 2404
Plocha kanceláře (m2) 120
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné
Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
lorencova@consultvk.cz
Mobil:
+420 603 473 108

Popis

Litomyšl - prodej provozního areálu, který se skládá z administrativní budovy, sklad.objektu, přízemního skladu s rampou, garáží pro osob. i nákladní auta, vč.manipulačních ploch. Nabízíme prodej skladovacího areálu v průmyslové zóně města naproti vlakovému nádraží u frekventované místní komunikace. Mezi objektem a komunikací je asfaltová plocha vhodná pro parkování. Vnitřní dispozice areálu: administrativní budova, navazující skladový objekt, přízemní sklad s rampou, garáž pro osobní auta, garáž pro nákladní auta a menší sklad, pozemkové parcely. Vhodné pro areál stavebnin, pneumatik, truhlářství, administrativní budova vhodná po stavebních úpravách pro bydlení s podnikáním.
Administrativní budova je dvoupodlažní podsklepený objekt přístupný po zpevněných komunikacích. V suterénu je kotelna, v přízemí 4 místnosti, výloha, ve II.NP jsou 2 bytové jednotky 2+1 a 3+1, v podkroví půda a skladovací prostor. Ve druhé části administrativní budovy je v přízemí skladovací hala, 2 kanceláře a bývalá laboratoř, ve II.NP další 2 skladovací haly. Na skladovací halu navazuje 2.budova, která je v současné době nevyužívaná, v přízemí jsou šatny, sociální zázemí a klubovna, ve II.NP hala. Vnitřní dispozice bytu 2+1: malá předsíň, 2 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, komora. Není vybaven kuchyňskou linkou, pouze plynový sporák, v koupelně je vana, elektrický boiler a umyvadlo. Byt 3+1 má kuchyňskou linku a plynový sporák, koupelnu a WC. V administrativní budově jsou dvojitá okna, ve skladovací hale jednoduchá okna, v přízemí má hala strop dřevěný, elektro světelné i motorové. Prostory v hlavní budově jsou chráněny zabezpečovacím zařízením, pevná telefonní linka, internet. Vytápění je ÚT plynové pro bytové jednotky, nebytové prostory, skladovací haly jsou nevytápěné, ohřev vody elektrickým boilerem.
Trojgaráž pro parkování tří nákladních automobilů. Jedná se o přízemní stavbu o celkové ploše 106 m2, má jednoduchá okna, vrata kovová, elektroinstalace je světelná i motorová.
Menší příze Výrobní prostory Litomyšl na prodej

Mapa

TOPlist