Prodej výrobní haly, 238 m2, Dolní Domaslavice

Cena Info u RK
za nemovitost , včetně DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka Cena za prodej s.r.o. vč. haly, domu a pozemku.
Adresa Dolní Domaslavice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 406946
ID zakázky 7580
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Výroba
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Skeletová
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha zastavěná (m2) 238
Plocha užitná (m2) 238
Plocha kanceláře (m2) 238
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné
Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Zajímavá nabídka:
V rámci prodeje celé společnosti s ručením omezeným nabízím v obci Dolní Domaslavice samostatně stojící jednopodlažní halu o ploše 238 m2, která může být využita k podnikání - pro drobnou výrobu, či výborné skladové prostory, popř. garáže.
Nosnou konstrukci haly tvoří železobetonový prefabrikovaný skelet s předsazeným obvodovým pláštěm z plynosilikátových panelů. Zastřešení je provedeno ze střešních sendvičových panelů. Před vjezdem do haly je velká zpevněná manipulační plocha 224 m2. Vjezdová výška sekční vrata: 3,2m, výška haly 4,5m.
Hala je ve velmi dobrém technickém stavu s napojením na elektřinu a vodu a připravena na variabilní dobudování sociálního zařízení, či odděleného prostoru na případnou dílnu, či kancelář. Je vybudovaná na vlastním rozsáhlém pozemku s bezproblémovým přístupem z veřejné komunikace a zpevněnou betonovou plochou před halou. Parkování na vlastním pozemku. Kolem haly je udržovaná parková zeleň, kompletní přípojky inž. sítí jsou k dispozici.
Dalším majetkem s.r.o. je dům stojící v sousedství haly a vedlejší pozemky o celkové ploše cca 4650 m2. Všechny objekty v rámci prodeje s.r.o. jsou velmi dobrou investicí pro sídlo firmy a podnikání z domu typu - ubytovacího zařízení, komerčního pronájmu, lehčí výroby, či např. autoservisu. Objekty se nacházejí 1 km od Žermanické přehrady - nabízí se zde proto další možnost podnikatelského záměru - k sezónnímu turistickému pronájmu domu, či bydlení a haly ke garážování lodí.
Vedlejší krásný rovinný pozemek o ploše 1023 m2 lze v budoucnu využít k případnému převedení na stavební a další výstavbě.
Pro další informace mě neváhejte kontaktovat, s optimálním financováním Vám pomohou úvěroví specialisté naší mateřské finanční společnosti Fincentrum, a.s. Výrobní prostory Dolní Domaslavice na prodej

Mapa

TOPlist