Prodej , Vrbice

4 940 000 CZK za nemovitost , k jednání
Spočítat hypotéku
Adresa Vrbice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 458105
ID zakázky 0613
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Topení Jiné

Popis

Nabízíme k prodeji výrobní halu s funkčním provozem pily. Provozní areál tvoří - stavba pro výrobu a skladování s administrativní částí , pilnice , přístřešek s namáčecí vanou na impregraci řeziva , silo , zpevněné, manipulační plochy, travní porost a oplocení . Zastavěná plocha staveb pro výrobu 1.100 m2; nádvoří, manipulační plochy a travní porost 7.706 m2. Rozloha areálu celkem - 8.806 m2. Lokalita Vacov- Vrbice u Vacova, podhůří Šumavy.
V administrativní části stavby pro výrobu - bytová jednotka o velikosti 3+1 , ubytovna ; kancelář, šatna a sociální zařízení pro pracovníky. Vytápění objektu včetně provozu pily kotlem na dřevní odpad. Objekt je napojen na veřejný rozvod vody, elektriku , kanalizace svedena do septiku. Prodej včetně strojů, zařízení a obslužné techniky. Majetek je vlastnictví obchodní společnosti.
Možnost přikoupení parcel navazující k areálu o výměře cca 1,4 ha. / zažádáno o změnu ÚP k využití jako smíšená bytová výstavba /
Alternativy prodeje:
Prodej areálu se zařízením a obslužní technikou jako funkční provoz pily - cena 5.690.000,-Kč. / vč. DPH /. Prodej areálu bez strojů a obslužné techniky - cena 4.940.000,-Kč / vč. PH /. Ceny jsou k jednání.!!!
Volba pro podnikání, výroba ,sklady či jiné využití. Provozní areál Prachatice na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@lisart.cz
Mobil:
+420 606 323 980

Mapa

TOPlist