Prodej vily, 410 m2, Praha 5

Cena 25 000 000 Kč
za nemovitost
Poznámka + 15% DPH
Adresa Ke Smíchovu, Praha 5
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 400631
Typ Prodej
Kategorie Domy, Vila
Pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Projekt
Typ Cihlová
Poloha Samostatný
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Plocha pozemku (m2) 784
Plocha zastavěná (m2) 230
Plocha užitná (m2) 410
Topení Jiné
Telekomunikace Telefon, Internet
Terasa, Balkon, Sklep, Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Zprostředkujeme Vám k prodeji připravované luxusní rodinné domy v Praze 5 na Barrandově v kat. území Hlubočepy.
Jedná se o novostavby dvou rodinných domů o dispozici 7 + kk, o výměře cca 410 m², umístěné na rovném pozemku s plochou 784 m². V omezeném období příprav a části stavby projektu je možné v rámci klientských změn vlastní výběr zařizovacích předmětů, obkladů a interierových prvků. Termín dokončení 4/2017. Rovněž v omezeném období je možné odkoupit tento projekt včetně platného územního rozhodnutí a stavebního povolení.
Dále technický popis projektu: RD jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené stavby ve funkcionalistickém stylu, zastřešené plochými střechami. V úrovni 1. NP jsou k domům přistavěny garáže pro 2 osobní automobily.
V 1. NP budou: předsíň s velkými úložnými prostory, technická místnost pro technologii ÚT, WC se sprchou, pokoj pro hosty nebo pracovna se samostatnou koupelnou a WC, s přístupem na zahradní terasu a velký obytný prostor propojený se schodištěm. V centrální části obývacího prostoru bude kuchyň s jídelnou, ze které bude přístupná spíž, místnost pro umístění pračky a komora pod schodištěm. Obývací zóny budou dvě, propojené s venkovními terasami na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. V SZ obývací zóně je navržen interiérový krb a venkovní krb pro grilování krytý terasou ve 2. NP.
Ve 2. NP budou: schodiště s chodbou a 5 pokojů se samostatnými koupelnami s WC. Z toho dva pokoje jsou navíc vybaveny šatnami. Čtyři pokoje budou propojeny s venkovními terasami na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. V prostoru nad chodbou bude umístěn střešní světlík pro osvětlení a oslunění chodby a centrální části obývacího prostoru a jídelny v 1. NP
Nosné zdi a příčky budou zděné z keramických tvárnic, stropní konstrukce budou ze železobetonových pa Ev. číslo: 20232.

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist