Prodej ubytování, 450 m2, Velké Karlovice

Cena 5 900 000 Kč
za nemovitost , včetně provize
Adresa Velké Karlovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 406564
ID zakázky P028109
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ubytování
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 6427
Plocha užitná (m2) 450
Plocha nebytová (m2) 200
Plocha obchodní (m2) 140
Topení Jiné
Sklep, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodej horské chaty pod malebným hřebenem Soláně ve Velkých Karlovicích. Trojpodlažní chalupa postavená ve valašském stylu, dobře viditelná ze silnice do Rožnova p. Radhoštěm s vlastním parkovištěm a přiléhajícími pozemky.
Suterén tvoří technické zázemí chaty, garáž a 3 pokoje s vlastním sociálním zařízením. V přízemí je stylová restaurace s kachlovými kamny pro cca 45 osob, bar-výčep, kuchyně, sociální zařízení a kancelář. V prvním patře je 8 pokojů pro hosty s celkovou kapacitou 30 osob. Pokoje jsou 2-4 lůžkové, jeden šestilůžkový, vesměs se sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 46 lůžek.
Vytápění chaty je elektrickými přímotopy regulovanými řídící jednotkou BMR. Chata má vlastní vrt na pitnou vodu a ČOV. Vedle hlavní chaty je i dvoupodlažní chatka sloužící jako samostatný apartmán pro 6 osob se sociálním zařízením a malou kuchyňkou. U chaty je rovněž venkovní posezení a travnaté hřiště.
Sjezdovky jsou vzdálené cca 1 km od chaty, zastavuje zde SKIbus i linkové autobusy. Chatu často obsazují Školy v přírodě i školní lyžařské výcviky.
SALE OF A MOUNTAIN COTTAGE (an accommodation facility) under the picturesque mountain ridge of the Solan in Velke Karlovice. This three-storey cottage was built in the Wallachian style and it has its own parking lot and other adjacent lands. It can be seen from the main road leading to Roznov under Radhost. The basement consists of the technical base/ facilities of the cottage, a garage and three ensuite rooms. On the ground floor, there is a stylish restaurant with a tiled fireplace for approximately 45 people, a bar, the kitchen, toilets and an office. On the first floor, there are 8 guest rooms for up to 30 people. Rooms are for 2 to 4 people and one room is for 6 people. Most of the rooms are ensuite. Altogether, up to 46 people can be accommodated in this cottage. The heating is provided through an electrical convector heater regulated by the controlling unit of BMR. The cottage has its own well (drill ho... Pension Vsetín na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist