Prodej ubytování, 2799 m2, Malá Úpa

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Malá Úpa, Horní Malá Úpa
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 452800
ID zakázky 535
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ubytování
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Dřevěná
Umístění Samota
Ener. náročnost D - Méně úsporná
Plocha pozemku (m2) 2799
Plocha zastavěná (m2) 317
Topení Jiné
Telekomunikace Telefon, Internet

Popis

Velmi atraktivní turistická bouda Jelenka leží v nadmořské výšce 1260 m.n.m. na hlavním krkonošském hřebeni na křižovatce turistických cest mezi Pomezními boudami (Horní Malá Úpa)a Sněžkou. Jedná se o rekonstruovanou boudu s celoročním provozem (v letních měsících možný příjezd po asfaltové silnici) postavenou na vlastním pozemku o celkové výměře 2.799 m2. V objektu stylová horská restaurace pro 50 osob, během letní sezony venkovní sezení. K restauraci náleží kuchyň, sklady, toalety pro hosty, lyžárna... Ubytovací kapacita 25 osob v 5-ti pokojích (3-4-4-6-8). Na každém pokoji umyvadlo s teplou a studenou vodou, sociální zařízení společné na chodbě (sprchové kouty a toalety). V posledním patře zázemí pro personál - 3 samostatné pokoje, vlastní koupelna s WC.

V roce 2008 vznikla prostorná přístavba sloužící jako luxusní byt pro majitele. Dispozice v 1. NP - předsíň, komora, ložnice, koupelna, WC, obyvatelná kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, v 2. NP koupelna a tři ložnice. Jedná se o nadstandardní byt, který byl vybudován z výhradně přírodních materiálů (vyzděná trámová konstrukce, hliněné omítky, vnější obložení dřevěné). Ve středové části bytu kachlová kamna. Bytová jednotka má vlastní vchod, popř. je možné projít přímo do objektu s restaurací.

Celý objekt má prostorné technické zázemí a sklady. V zadní části 3 garáže, sloužící jako zázemí pro nově zbudovanou moderní kotelnu, sklad dřeva apod.. V přední části prostorná garáž pro rolbu, saně a sněžný skútr. K objektu náleží ještě řadová garáž umístěná v obci.

Zásadní rekonstrukce proběhla v roce 2001 (střecha, dřevěné obložení, kuchyň), v roce 2013 rekonstrukce ubytovací části včetně sociálního zařízení a pokojů pro personál, zbudována nová kotelna zajišťující velmi úsporný provoz a snadnou obsluhu.

Objekt je napojen na elektřinu, topení je ústřední na dřevo s dalším záložním kotlem, popř. s možností využití LTO. Odpady svedeny do septiku, voda vlastní z vodojemu následně upravována vlastní technologií. Na střeše jsou umístěny antény mobilních operátorů, které zajišťují stabilní finanční výnos.

Objekt vhodný pro klienta, který ocení jedinečnost této nabídky a lukrativní umístění. Objekt je plně provozuschopný s možností přenechání veškerých zásob, personálního obsazení a veškerého technického vybavení (zánovní rolba a skútr v hodnotě 2,5 mil. Kč). Pension Trutnov na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
pavel.vacek@lord.cz
Telefon:
+420 499 992 083
Mobil:
+420 776 761 391

Mapa

TOPlist