Prodej stavebního pozemku 1396 m2 U Hřiště, Havířov Prostřední Suchá

Cena 890 Kč
za m2 , bez DPH , bez poplatků , včetně provize , bez právního servisu
Adresa U Hřiště, Havířov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 201408
ID zakázky 5038
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1396
Plocha zastavěná (m2) 1396
Doprava Silnice, MHD
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek 1396 m2 pro výstavbu rodinného domu v Havířově Prostřední Suché v pěkném prostředí a dostupností u nově vybudované asfaltové cesty. Pozemek je lehce svažitý, má obdélníkový tvar, podloží hlína, několik keřů a stromů na pozemku, vlastní přístupová cesta přímo u pozemku. Inženýrské sítě: všechny přípojky (el. en., voda, plyn, kanalizace) nově vybudované na hranici pozemku. Výborná dostupnost od MHD ( autobusy). Po právní stránce bez vad. Prohlídky po domluvě s makléřem.
Slouží: Bydlení v rodinných domcích a v obdobných formách nájemných domů nízkopodlažní obytné zástavby.
Funkční využití:
Vhodné
Různé typy rodinných domků a vesnické zástavby s hospodářským zázemím, užitkovým využitím zahrad a možností chovu zvířectva.
Vybavenost, sloužící k uspokojování denní potřeby obyvatel území: zařízení obchodu, služeb, místní správy, předškolní, školská (základní a střední školy) zdravotnická, sportovní, stravovací, společenská.
Přípustné
Nízkopodlažní nájemné bytové domy (max.3 N.P.).
Vybavenost, sloužící širšímu území: obchod, služby zařízení administrativní, církevní, sportovní, rekreační, zábavní, kulturní, ubytovací, sociální, školská, zdravotnická, volnočasová.
Nerušící drobná výroba a služby, malé řem. provozovny, zahradnictví.
Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti hypotékou s minimálním úrokem, jejího případného pojištění. Pozemky pro bydlení Havířov na prodej

Mapa

TOPlist