Prodej skladu, 2600 m2, Krnov

4 999 000 CZK za nemovitost , + provize RK , k jednání
Spočítat hypotéku
Adresa K. Čapka, Krnov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 625165
ID zakázky 5532
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Dobrý
Typ Skeletová
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha zastavěná (m2) 2000
Plocha užitná (m2) 2600
Plocha kanceláře (m2) 2600
Doprava Silnice, MHD
Topení Jiné
Parkování

Popis

Nabízíme k prodeji skladový areál, který se nachází u hlavního vlakového nádraží v Krnově na ul. K. Čapka. Je umístěn v zóně lehké průmyslové výroby, do areálu vede kolejová vlečka, příjezd je i kamionem.
Sklad je jednopodlažní a má cca 2000m2 skladovací plochy s rampou + suterén 600 m2. Celý objekt sestává ze čtyř částí, které jsou rozděleny protipožárními příčkami.
První část je kovová hala "Hard Jeseník" s krytou rampou, další 3 části jsou z hrazděného zdiva. Sklad má po venkovním obvodu zděné a kovové rampy, kryté přesahující střechou. Střecha je plechová, podlahy jsou litý asfalt. V zadní části hal jsou umístěny dvě sociálky šatny, WC. Uvnitř hal jsou 3 kanceláře. Sklad je podsklepený cca z 600 m2 suterén je přístupný nákladním výtahem a dvěma vchody. Budova je kolaudovaná jako velkosklad potravin, sloužila nyní pro zasílatelství. K objektu patří 2000 m2 okolních pozemků s možností přikoupení dalších. Areál je celý oplocen a má jeden hlavní vjezd s uzamykatelnou bránou. Areál je v současné době zčásti pronajat. Areál je napojen na el. energii, plynovod, kanalizaci a vodovod. Dostupnost: obecní komunikace a rychlostní komunikace na Opavu, Ostravu, Bruntál. MHD v místě, objekt je přístupný z hlavní asfaltové komunikace i pro kamiony. Blízkost nákladového nádraží. Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti. Sklady Krnov na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@fincentrumreality.com
Mobil:
+420 800 775 577

Mapa

TOPlist