Prodej skladu, 144 m2, Žilina

Cena 28 000 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Žilina
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 407751
ID zakázky 36917
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Špatný
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Plocha užitná (m2) 144
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem dražby je ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 (jedna polovina) na pozemku parc. č. St. 234/2 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba bez č.p./č.e., způsob využití: jiná stavba, včetně příslušenství v kat. území Žilina, obec Žilina.

Budova bez č.p./č.e. na pozemku parc. č. St. 234/2 je v Katastru nemovitostí vedena jako jiná stavba. Budova je využívaná ke skladování. Jedná se o přízemní stavbu navazující na rodinný dům č.p. 37 na pozemku parc. č. 234/1. Zastavěná plocha budovy je 144 m2. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná. Střecha budovy je plochá s plechovou a asfaltovou krytinou. Vrata jsou dvoukřídlá dřevěná s přístupem přes pozemek parc. č. St. 234/1. Vchodové dveře jsou plechové s přístupem přes pozemek parc. č. St. 58. Okna domu jsou dřevěná jednoduchá. Podlaha je betonová, poškozená volným vytékáním uskladněných olejů. Budova je ve špatném stavebně-technickém stavu a je vhodná k celkové rekonstrukci nebo demolici.

Budova není připojena na inženýrské sítě. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc. č. St. 234/1 a dále po místní zpevněné komunikaci. Skladovací prostory Kladno na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist