Prodej skladu, 12738 m2, Stod

Cena Info u RK
za nemovitost
Poznámka info v RK
Adresa Stod
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 409212
ID zakázky N00021
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha pozemku (m2) 8148
Plocha zastavěná (m2) 7883
Plocha užitná (m2) 12738
Plocha kanceláře (m2) 200
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Jedná se o prodej v insolvenčním řízení, prodej nejvyšší nabídce. Rozlehlý areál původního pivovaru (vše na LV č. 2070) se rozkládá mezi ulicemi Ostrovní a Domažlická, v těsné blízkosti řeky Radbuzy. Je připojen na rozvod el. energie, voda z vlastní studny, odkanalizování do jímky na vyvážení, bez plynu. Areál je přibližně poslední 2 roky prázdný, bez využití, pouze v jedné části objektu je využívána kancelář a sklady. Přibl. v roce 2009 byly započaty práce na rekonstrukci (byly položeny nové krytiny, tepelné izolace, opravy klempířských prvků, oprava a nátěr fasády, opravy vnitřních stěn a podlah, částečné ústřední vytápění apod.), v poslední době však již bez oprav a údržby.
Při vjezdu do areálu z Ostrovní ulice se nachází jednopodlažní nepodsklepená administrativní budova (fasáda omítnuta, vytápění lokálně kamny na tuhá paliva, okna dřevěná, klempířské práce pozink).
Sklady na poz. parc.č.St. 488/1: nepodsklepená jednopodlažní skladová hala, nepodsklepená dvoupodlažní skladová budova a nepodsklepená třípodlažní skladová hala jsou vzájemně propojeny. Objekt je částečně využíván pro skladování a jako kancelář.
Sklady na poz. parc.č.St. 148/1: vzájemně propojené dvě skladové haly - podsklepená dvoupodlažní a podsklepená čtyřpodlažní. Železobetonové a dřevěné schody, sociální zařízení, rozvody ústředního vytápění v části budovy, dva výtahy. Objekt není využíván, je prázdný cca 2 roky.
Dílna se skladem, skladový objekt a sklad i Domažlické ul. jsou nevyužívané nepodsklepené jednopodlažní objekty. V areálu je vlastní kopaná studna na užitkovou vodu, hl. 3m a vedlejší stavby: menší sklad olejů, paliva, dřevěný sklad, jímka, septik, zpevněná panelová plocha, rampa, přípojky kanalizace, oplocení, vrata apod. Sklady Stod na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist