Prodej rodinného domu Bošovice; K prodeji nemovitost v Bošovicích vhodná k podnikání

Cena 1 599 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Bez provize RK
Adresa Vývoz, Bošovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu v obci Bošovice. Přízemní podsklepený cihlový dům byl postaven před 70 lety. Do nemovitosti vcházíme do dlouhé chodby - předsíně. Pravá polovina domu byla využívána k bydlení před 1,5 rokem. V obývací části se nachází 3 pokoje, každý o výměře 18 m2, kuchyň 12 m2, nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V levé polovině nemovitosti byl dříve provozován hostinec. Jsou zde 3 místnosti o rozměrech 43 m2, 16 a 6 m2.
Za domem se nachází velký krytý dvůr s dvěma chlívky, udírnou a dílnou. Nyní je dvůr využíván k chovu hospodářských zvířat. Vjezd do zadní části domu s dalším pozemkem je za celou nemovitostí. Celková plocha činí 1102 m2. Dům je v původním stavu, pouze v obývací části je nové sociální zařízení. Nutností je izolace domu, vlhkost. Vzhledem k velké rozloze nemovitosti, může být také využita k podnikání. Kanalizace, plyn, elektřina, v kažé místnosti kamna Wav.
Vesnice se rozkládá 23 km jihovýchodně od Brna. Doprava IDS každou hodinu do Brna.
Z důvodu legislativy splňujeme povinnost inzerovat energetickou náročnost
budovy, která neodpovídá skutečnosti, protože energetický štítek bude
vyhotoven před kupní smlouvou. Výrobní prostory Břeclav na prodej Rodinný dům Břeclav na prodej Pozemek, komerční Břeclav na prodej Pozemek, bydlení Břeclav na prodej Pozemek, bydlení Břeclav na prodej Rodinný dům Břeclav na prodej Ostatní komerční objekt Břeclav na prodej Zemědělská půda Břeclav na prodej Rodinný dům Brno-venkov na prodej Rodinný dům Blansko na prodej Pozemek, bydlení Prostějov na prodej Rodinný dům Brno-venkov na prodej Rodinný dům Brno-venkov na prodej Pozemek, bydlení Hodonín na prodej Nezařazené Hodonín na prodej Rodinný dům Hodonín na prodej Rodinný dům Vyškov na prodej

Mapa

TOPlist