Prodej rodinného domu, 93 m2, Prostějov

3 390 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka prodej domu je osvobozen od daně z nabytí nemovité věci.
Adresa Olšová, Prostějov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 422172
ID zakázky N00051
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Ve výstavbě
Typ Cihlová
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 125.00 kWh/m2 za rok
Plocha pozemku (m2) 258
Plocha zastavěná (m2) 111
Plocha užitná (m2) 93
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Popis

Výstavba 8 atriových domů - Domamyslice na ulici Olšová. Atriové domy jsou navrženy tak, aby si mohl každý vybrat variantu bydlení, která nejvíce vyhovuje jeho finančním možnostem a požadavkům kvalitního bydlení. Dům je navržen jako jednopodlažní, nepodsklepený, s plochou střechou. Každý dům má zajištěn samostatný příjezd s možností parkovacího stání nebo garáže. Domy jsou navrženy v několika typech dle užitné plochy, orientační výměry a tvaru daných parcel. Obytné místnosti domů jsou orientovány přes atrium za sluncem. Vstupuje se vstupními dveřmi do zádveří, následuje vstup přímo do obytné haly s kuchyní. Chodba z obývací haly vede ke koupelně s WC, ložnici a pokoji.Terénní úpravy dvorní části a oplocení objektu budou řešeny individuálně.
Dům sestává ve standardním provedení ze: zádveří, obývací haly s kuchyní, koupelny, chodby, ložnice a pokoje. Po dohodě je možné rozšířit dům o druhý pokoj, případně přístřešek či garáž.
Provedení: zdivo obvodové a vnitřní - keramické tvárnice, střecha - konstrukce z dřevěných vazníků. Střešní plášť je zateplen tepelnou izolací. Střešní krytina je povlaková. Povrch vnitřních stěn je opatřen štukovými omítkami. Podhled je proveden ze sádrokartonové konstrukce. Povrch vnějších stěn - strukturální omítka a kontaktní zateplovací systém. Okna a dveře - plastová, bílá. Podlahy - z litých anhydritových nebo cementových potěrů. Rozvody vody a kanalizace - z plastového potrubí. Ústřední topení s elektrokotlem s externím zásobníkem teplé vody. Otopná tělesa (v provedení desková, bílá). V koupelně je umístěn otopný žebřík. Elektroinstalace - rozvod v měděném provedení, vypínače a zásuvky ABB Tango. Ve standardu je rovněž zahrnuta příprava pro rozvody STA a internetu. Osvětlovací tělesa standardní do sociálního zařízení a chodby, jinde dle individuální domluvy s klientem. Cena atriového domu zahrnuje také vypracování projektové dokumentace, DPH, IČD, vyjmutí ZPF, geometrické zaměření, právní činnost.
V kupní ceně není: kuchyňské linka včetně spotřebičů, poplatky spojené s připojením elektroměru, vodoměru, vnější úpravy, okapové chodníky, zpevněné plochy,oplocení. Rodinné domy Prostějov na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
foretek@seznam.cz
Telefon:
+420 777 619 939
Mobil:
+420 777 619 939

Mapa

TOPlist