Prodej rodinného domu, 93 m2, Prostějov

Cena 3 390 000 CZK
za nemovitost
Poznámka prodej domu je osvobozen od daně z nabytí nemovité věci.
Adresa Olšová, Prostějov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 422172
ID zakázky N00051
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Ve výstavbě
Typ Cihlová
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 125.00 kWh/m2 za rok
Plocha pozemku (m2) 258
Plocha zastavěná (m2) 111
Plocha užitná (m2) 93
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Výstavba 8 atriových domů - jsou situovány v západní části Prostějova, Domamyslice na ulici Olšová. Atriové domy jsou navrženy tak, aby si mohl každý vybrat variantu bydlení, která nejvíce vyhovuje jeho finančním možnostem a požadavkům kvalitního bydlení.
Atriový dům je navržen jako jednopodlažní, nepodsklepený, s plochou střechou. Každý dům má zajištěn samostatný příjezd s možností parkovacího stání nebo garáže dle přání klienta. Domy jsou navrženy v několika typech a to dle užitné plochy, orientační výměry a tvaru daných parcel (viz tabulka). Všechny obytné místnosti domů jsou orientovány přes atrium za sluncem jihozápadně a jihovýchodně. Ve všech případech se vstupuje vstupními dveřmi do zádveří. Ze zádveří je přístup přímo do obytné haly s kuchyní. Chodba z obývací haly vede postupně ke koupelně s WC a dále k ložnici a pokoji. Parkování je v přilehlé části domu. Terénní úpravy dvorní části a oplocení objektu budou řešeny individuálně, dle požadavků každého klienta (chodník ze zámkové dlažby, pergoly, drobné zahradní objekty, neprůhledné oplocení aj.) není v základní ceně.
Dům sestává ve standardním provedení z těchto místností: zádveří, obývací hala s kuchyní, koupelna, chodba, ložnice a pokoj. Po individuální dohodě s klientem je možné rozšířit objekt o druhý pokoj, případně krytý přístřešek či garáž. Ve standardu je tedy zajištěna kompletní dodávka atriového domu, připraveného k nastěhování mimo kuchyňskou linku.
Provedení: zdivo obvodové a vnitřní - keramické tvárnice, střecha - konstrukce z dřevěných vazníků. Střešní plášť je zateplen tepelnou izolací. Střešní krytina je povlaková. Povrch vnitřních stěn je opatřen štukovými omítkami. Podhled je proveden ze sádrokartonové konstrukce. Povrch vnějších stěn - strukturální omítka a kontaktní zateplovací systém. Okna a dveře - plastová, bílá. Podlahy - z litých anhydritových nebo cementových potěrů. Rozvody vody a kanalizace - z plastového potrubí. Ústřední vytápění - v základním standardu je každý dům vybaven samostatným systémem ústředního vytápění. Plynový kotel kombinovaný, průtokový s odtahem spalin nad střechu. Dle požadavku klienta je možno v nadstandardu zajistit kotel se zásobníkovým ohřívačem vody. Otopná tělesa (v provedení desková, bílá). V koupelně je umístěn otopný žebřík. Elektroinstalace - rozvod v měděném provedení, vypínače a zásuvky ABB Tango. Ve standardu je rovněž zahrnuta příprava (zatrubkování) pro rozvody STA a internetu. Osvětlovací tělesa standardní do sociálního zařízení a chodby, jinde dle individuální domluvy s klientem. Cena atriového domu zahrnuje také vypracování projektové dokumentace, DPH, IČD, vyjmutí ZPF, geometrické zaměření, právní činnost.
V kupní ceně není zahrnuto: dodávka a montáž kuchyňské linky, vestavných spotřebičů a nábytku, poplatky spojené s připojením a osazením měřících zařízení dle dodavatelů energií (plynoměr, elektroměr, vodoměr), vnější úpravy, okapové chodníky, zpevněné plochy, oplocení.
Více informací Vám bude poskytnuto v RK. Rodinné domy Prostějov na prodej

Mapa

TOPlist