Prodej rodinného domu, 86 m2, Výšovice

2 884 759 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka cena dle dispozice domu + provize RK
Adresa Výšovice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 422192
ID zakázky N00056
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Plocha pozemku (m2) 310
Plocha užitná (m2) 86
Doprava Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
foretek@cmreality.cz
Mobil:
+420 777 619 939

Popis

Obec Výšovice se nachází 7km jižně od centra Prostějova a asi 1,5 km od dálnice Brno - Prostějov. V obci je k dispozici obchod, pohostinství, zdravotnické zařízení, knihovna , služby drobných živnostníků. Nachází se zde farní kostel sv. Vavřince, fara, zámek Výšovice. Je zaveden obecní vodovod, kanalizace a plyn. Veřejná doprava autobusy cca 24 spojů za den.
Prodej atriového rodinného domu o dispozici 2+kk (2+1), možnost i dalších variant a to 3+kk (3+1), 4+kk (4+1), 4+kk (4+1) + G, 4+kk (4+1) + 2G v rámci výstavby 30 atriových rodinných domů na etapy v obci Výšovice 7 km od centra Prostějova. Plánované zahájení výstavby jaro 2016. Půdorys a základní informace k domu jsou uvedeny ve fotodokumentaci inzerce. Z hlediska stavebního uvádíme příklady základních prací a dodávek na výstavbu a dokončení RD: základy - betonové s výztuží, betonová podkladní deska, izolace proti vodě - živičné pásy, trativody, zdivo - keramické tvárnice 30 cm, keramické příčkovky, stropy - železobetonová monolitická konstrukce, střecha - smrkové dřevo, betonová taška KM Beta, venkovní palubkové podhledy, klempířské prvky - pozinkovaný plech bez nátěru, podhledy v podkroví - sádrokarton, tepelná izolace, okna plastová včetně venkovních dveří, vnější omítky - zateplení 100mm, schodiště - železobetonová monolitická konstrukce, potěry - samonivelační lité bez podlahových krytin, rozvody vody a kanalizace - plastový rozvod po domě, topení rozvody měděné, kotel Baxi plynový, tělesa Radik, elektro - rozvody v provedení CU, TV, telefon, hromosvod -pásek FeZn se skrytými svody, terasa a zápraží - zábradlí, podkladní beton bez, palubkový podhled a další. Dokončovací práce, které nejsou zahrnuty v nabídkové ceně: kuchyňská linka, keramické obklady a dlažby, dodávka a montáž zařizovacích předmětů a sanitární techniky, malířské a natěračské práce, podlahové krytiny, interiérové dveře a zárubně.
Užitná plocha domu je 86m2. Plocha pozemku 310m2. Základní cena pozemku, domu a ostatních prací a služeb je 2.884.759,-Kč. Dále je nutno přičíst cenu dokončovacích prací dle individuálního přání klienta.PENB - třída B.
Způsob financování etap výstavby domu, jeho rezervace, smluvní podmínky apod. - více informací v RK. Rodinné domy Výšovice na prodej

Mapa

TOPlist